Kėrkim i avansuar | Kontakti
                          Maqedoni                             Kosovë                             Shqipëri
Vetura
1664 postime aktive
Vetura tė pėrdorura, tė ēfar do lloj modeli mundet tė shfletoni kėtu.
Motora
123 postime aktive
Motora, motoēikleta dhe ēdo gjė tė kėsaj natyre do ta gjeni nė kėtė list.
Kamion
108 postime aktive
Kamion me dhe pa rimorkio, mauna dhe shumēka tė kėsaj natyre.
Autobus
19 postime aktive
Autobus, minibus, dhe furgona do tė gjeni nė ktė pjes tė faqes.
Autopjes
125 postime aktive
Autopjes, pjes kėmbimi, goma , felga & disqe
Makina Pune
88 postime aktive
Pėr ata qė kėrkojn, automjete pėr punė, Eskavator, Ngarkues, Traktor etj.
Postimet e radhės
6800-euro
Mercedes-Benz A170
lisec, Tetovė
Me marveshje
Fiat Punto
Kavadarc
4599-euro
VW Golf4
Shkup
6500-euro
BMW 325
Kavadarc