Gjej Vetura në shitje


+ Më shumë


Shfleto njoftimin sipas Markës


Acura (1)
Aixam (0)
Audi (112)
Austin (0)
Bentley (0)
Bmw (0)
Bugatti (0)
Buick (0)
Chevrolet (19)
Chrysler (11)
Citroen (0)
Dacia (1)
Daewoo (17)
Daimler (0)
Datsun (0)
Dkw (0)
Dodge (0)
Eagle (0)
FSO (0)
Ferrari (4)
Fiat (107)
Ford (106)
Geo (0)
Honda (0)
Hyundai (34)
Ifa (0)
Isuzu (0)
Jaguar (3)
Kia (12)
Lada (3)
Lancia (7)
Lexus (2)
Lincoln (2)
Lotus (0)
Matra (0)
Maybach (0)
Mazda (11)
Mercury (0)
Mg (0)
Mini (8)
Morgan (0)
Nissan (13)
Opel (179)
Perodua (0)
Peugeot (53)
Pgo (0)
Polonez (0)
Pontiac (1)
Porsche (2)
Proton (0)
Renault (62)
Rover (15)
Saab (2)
Samand (0)
Saturn (0)
Scion (0)
Seat (25)
Simca (0)
Skoda (7)
Smart (2)
Subaru (0)
Suzuki (0)
Talbot (0)
Tata (0)
Tavria (0)
Terberg (0)
Tesla (0)
Tofas (0)
Toyota (16)
Trabant (0)
Triumph (0)
Volga (0)
Volvo (7)
Vw (0)
Xinshun (0)
Zastava (23)

Postimet e fundit

2005 Bmw
 • 2005 Bmw
 • Naftë, Manual
 • €0
Detajet
2005 Bmw 320
 • 2005 Bmw 320
 • Naftë, Manual
 • €0
Detajet
2010 Audi A8
 • 2010 Audi A8
 • Naftë, Automatik
 • €0
Detajet
2014 Audi A8
 • 2014 Audi A8
 • Naftë, Automatik
 • €0
Detajet
2011 Audi A6
 • 2011 Audi A6
 • Naftë, Automatik
 • €0
Detajet
2009 Audi A4
 • 2009 Audi A4
 • Naftë, Manual
 • €0
Detajet
2008 Audi A3
 • 2008 Audi A3
 • Naftë, Automatik
 • €0
Detajet
2013 Vw Passat
 • 2013 Vw Passat
 • Automatik
 • €0
Detajet
2004 Bmw 730
 • 2004 Bmw 730
 • Naftë, Automatik
 • €0
Detajet


Auto SallonetShiko gjithcka

Lajmet e fundit


Teknologjia e re për të shpëtuar jetën nga aksidentet e makinave

SHBA, 21 dhjetor - Në vitin 2008, aksidentet automobilistike nga shoferë të pavëmëndshëm shkaktuan gati 6 mijë të vdekur dhe mbi 500 mijë të plagosur. Përdorimi i telefonit celular është shkaku kryesor i vdekjeve në aksidente të tilla mes adoleshentëve ......


ReklamatHyrje


Emri i përdoruesit:
Fjalëkalimi:

Keni harruar fjalëkalimin?