Kėrkim i avansuar | Kontakti
Vetura
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 25, 2010
MERCEDES E200 CDI SO FULL OPREMA 2008 GODINA >>ZAMENA<<
Mercedes-Benz E200
prodavam mercedes e200 cdi so ful oprema. 2008 godina. moze zamena za pomala kola
Ēmimi: 350000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 10, 2013
Shitet BMW X-5
BMW X5
Shitet BMW X-5 viti i prodhimit 2008. Kilometra te kaluara 137 mije,eshte importuar nga Zvicrra. Vetura eshte pa dogan!
Ēmimi: 240000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 26, 2010
Adresa kontaktit
Ferrari F430
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 159000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 01, 2010
Maserati
Maserati -
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 139000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 01, 2010
Maserati
Maserati -
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 119000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 13, 2011
Audi Q7 Full extra
Audi Q7
Viti i prodhimit: 2009 Importuar nga: Gjermania Ndėrruesi i shpejtėsive: Automatik KM tė kaluara: 0.00 Ngjyra: Zez Metalike Full extra.
Ēmimi: 110000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 05, 2011
Golf V 1.4 benzin -04
VW Golf5
Uvezen e od Germanija so servisna kniska. Oprema: klima, elektrika na site 4 prozori, elektrika i greenje na retrovizori, 10 vozdusni pernicinja, fabricko radio CD od golemite, esp, podesuvanje na...
Ēmimi: 110000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 14, 2010
Hummer
Hummer H2
Hummer H2
Ēmimi: 90000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 13, 2010
Hummer
Hummer H2
Hummer H2
Ēmimi: 85000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 02, 2014
ferrari f430 spider f1 freni carboceramica
Ferrari F430
Caratteristiche del veicolo ABS, Cerchi in lega, Garanzia Descrizione del veicolo Ulteriori accessori: Antifurto, Airbag Passeggero Ulteriori informarzioni: Condizioni...
Ēmimi: 69990-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 30, 2010
Land Rover ( range rover )
Land Rover Range Over
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 63000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 29, 2010
Adresa kontaktit
Land Rover Range Over
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 58000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 21, 2010
AUDI A5 3,2 Cabriolet QUATTRO
Audi A5
I RI PREJ FABRIKE ME TOTAL OPREMA
Ēmimi: 55000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 13, 2011
BMW X5 - Diesel
BMW X5
Viti i prodhimit: 2008 Importuar nga: Gjermania Ndėrruesi i shpejtėsive: Automatik KM tė kaluara: 85.094 Targat: Regjistrim te Kosoves Ngjyra: Hirit Metalik
Ēmimi: 55000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2011
Mercedes Benz GL 320
Mercedes-Benz GL320
Ne gjendje shum te mir e sjell nga jasht deri ne regjistrim gjithqka te paguar. Motori: 320 CDI
Ēmimi: 55000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 23, 2011
MERCEDES BENZ SLK AMG 55
Mercedes-Benz SLK
shitet MERCDES BENZ AMG 55, coupe cabrio... full optional, sedile me ngrofje, navigator, xhama elektrike, drita xeno , cd mp3, dvd, sensora parkingu, sedile lekure,klima....dhe shume te tjera full...
Ēmimi: 47000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
shes Mercedes-Benz / R-Class ( pa doganuar )
Mercedes-Benz R- Class
Makine si e re me te gjithe aksesoret.Navigator,sedile lekure me ngrohje,xhama te zinj,klimatizator automatik,stabilizator kambio fener ksenon,tavan i hapshem,pasqyra elektrike,sedile...
Ēmimi: 45000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 27, 2010
Mitsubishi Pajero Prodhim 14,05,2008
Mitsubishi Pajero
Mitsubishi Pajero Prothimi 14,05,2008 Diesel,Klima Tronik, 4x4, Dritare Elektrike , Tempomat , 7 Ulese, Fellga Alomini , Ngjir Te Zez , Dritare te errsuarra me njgjyr te zez Fabrikale , Me...
Ēmimi: 45000-
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 11, 2009
Aston martin
Aston Martin Virage
ne gjendje te mire pune,sedilje meshine
Ēmimi: 45000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 25, 2011
corvette c6 zl500
Chevrolet Corvette
SPECIAL EDITION corvette. eshte i bere tune me mbi 500 kuaj fuqi.te interesuarit paraqituni ne numrin 00389 72 721 099
Ēmimi: 45000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 01, 2010
Audi Q7 TDI
Audi Q7
AdiQ73_0TDIQatro,2007god,96_000km,Fuloprema,Cena43_000E
Ēmimi: 43000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Acura / MDX ( e pa doganuar )
Acura MDX
Fuoristrade ne kushte perfekte si e re.Ngjyra e zeze me sedile lekure ngjyre kremi.4 PER 4,navigator satelitar,kamera per parkim,sedile elektrike te programueshme,dvd,cd,karikator disqesh,cati e...
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 24, 2010
audi a4 2.0 tfsi
Audi A4
shes audi a4 2.0 tfsi.eshe me linjen start/stop dhe 6 shpjetesi manuale. arin shpejtesin 280 kmh.vetura eshte me targat e zvicres BERN
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2013
Mercedes Benz 3538
Mercedes-Benz 3538
Mercedes Benz 3538 Kater Aks viti 1997, 40.000€ me dogane te paguar, Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz, Volvo, Scania, Man, Mjetet jane...
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2013
Mercedes Benz 3538
Mercedes-Benz 3538
Mercedes Benz 3538 Kater Aks viti 1996, 40.000€ me dogane te paguar, Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz, Volvo, Scania, Man, Mjetet jane...
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 30, 2010
BMW X5 so full oprema -06
BMW X5
-koza(crna)dakota -kozen volan so komandi na volan -navigacija profi bmw -priklucok na mobilen telefon -soncev krov golem -avtomatski mehjac plus tiptronik so 6 brzini -vebasto greenje...
Ēmimi: 37500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 17, 2010
Audi A8 4.2B
Audi A8
Shes Audi A8 4.2B, ndezje m ebuton, hapja e deres me buton, naltesia e vetures rregullohet varesisht nga tereni, karrikat me klime dhe masazher, TV, navi, etj . Info: 044/049 145 648
Ēmimi: 37000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 05, 2010
k
Audi A6
Beva Auto Ilindenska tetove
Ēmimi: 36000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 23, 2012
BMW
BMW 120
BMW
Ēmimi: 35555-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 18, 2010
BMW M5 SPORT
BMW M5
BMW M5 shitet, vetura esht ne gjendje te regult the shum e bukur... Esht e pa doganuar dhe gjendet ne diber e sjellur prej amerike (USA) Vetura shitet vetem kesh,e me cmimin fix Info per...
Ēmimi: 35000-
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 01, 2010
Mercedes Benz E 200
Mercedes-Benz E200
Mercedes E200 // 2.2 CDI / 100 kw Ful oprema Salloni Avtocajka
Ēmimi: 35000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 16, 2012
Mercedes-Benz S 320 CDI DPF 7G-TRONIC
Mercedes-Benz S320
Mercedes-Benz S 320 CDI DPF 7G-TRONIC,makine gjermane
Ēmimi: 34500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 01, 2010
Mercedes E220 CDI
Mercedes-Benz E220
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 33000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 29, 2010
Adresa kontaktit
Mercedes-Benz C220
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 33000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 26, 2010
Adresa kontaktit
Mercedes-Benz C220
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 33000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 26, 2010
Adresa kontaktit
Mercedes-Benz E320
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 32500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Mercedes-Benz / S-Class ( e pa doganuar )
Mercedes-Benz S320
Dhjetor 2003, Celesi me karte, Sedilje Ngrohje Ftohje, Sedilje me hidromasazh, Xenon dhe BigXenon, pasqyra me palosje, xhama te zinj, amortizator me ajer, sistem autokontrolli i amortizatoreve si...
Ēmimi: 31000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
BMW / X5
BMW X5
x5 si "individual sport".eshte ne gjendje shume shume te mire motorrike dhe xhenerike... TR 2222
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 30, 2010
Land Rover ( range Rover )
Land Rover Range Over
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301 info@mektrin-motors.com
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 05, 2011
shitet bmw-ja
BMW X6
shitet bmw-ja shikoni te dhenat ose klikoni numrin e telefonit 045 125 369
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 03, 2010
Bmw X5
BMW X5
BMW X5 4.8i SPORT interes??: mili_teova_5@hotmail.com Vtura ka Televizor dhe DVD player (12CD) Regjistrim Svicre ēmimi Fabrikes: 123.000CHF
Ēmimi: 28700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 30, 2010
Mercedes Benz
Mercedes-Benz S clas
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 28000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 11, 2012
Pick-up
Ford Ranger
2006 Ford F250 4x4 6.0 liter Diesel Powerstroke.. mund tna kontaktoni ne amctrucking@hotmail.com
Ēmimi: 28000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 30, 2010
Land Rover
Land Rover Range Over
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 27900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 31, 2010
Mercedes-Benz S320
Mercedes-Benz S320
Mercedes-Benz S320 ne gjende shume te mire.Timoni ne krahun e djatht. Me Euro ne dore mund te flasim per cemimin.
Ēmimi: 27500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 30, 2010
Mercedes Benz C220
Mercedes-Benz C220
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 27200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Mercedes E220 cdi 2003
Mercedes-Benz C220
220 cdi e ruajtur mire dhe me paisje te plote
Ēmimi: 27000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 03, 2010
Audi A6 -2005
Audi A6
Audi A6 2005. 2.0 TDI Paisje te plot Drita Xenon + Senzor per dritat Navigacion me display te madh me ngjyra Dritare elektrike + Dyer elektrike + Nxemje Klim automatike Senzor per boren...
Ēmimi: 27000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 13, 2011
Mercedes E220 Diesel
Mercedes-Benz E220
Mercedes-Benz E 220 CDI , Viti 2007 , KM 80.112 ,Ngjyr e Zez metalike, I Iportuar nga Gjermania . EKSTRA: Xenon, Fellne,Dritaret Color ,Radio CD, Klimatronik , Ulset me ngroje , Automatik, Etj...
Ēmimi: 27000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 23, 2010
Taureg 2.5 D
VW Taureg
SHEF VETUREN TAUREG 2.5 DIZEL, I PAISUR ME CENZOR,AIRBEG,ABS,KLIMA LAUGE, QMIMI 26.000 EURO.
Ēmimi: 26000-euro
Totali: 1691   faqe 1 of 34    Kalo nė