Gjej Vetura në shitje


+ Më shumë


Shfleto njoftimin sipas Markës


Acura (1)
Aixam (0)
Audi (105)
Austin (0)
Bentley (0)
Bmw (0)
Bugatti (0)
Buick (0)
Chevrolet (19)
Chrysler (11)
Citroen (0)
Dacia (1)
Daewoo (17)
Daimler (0)
Datsun (0)
Dkw (0)
Dodge (0)
Eagle (0)
FSO (0)
Ferrari (4)
Fiat (107)
Ford (104)
Geo (0)
Honda (0)
Hyundai (34)
Ifa (0)
Isuzu (0)
Jaguar (3)
Kia (12)
Lada (3)
Lancia (7)
Lexus (2)
Lincoln (2)
Lotus (0)
Matra (0)
Maybach (0)
Mazda (11)
Mercury (0)
Mg (0)
Mini (8)
Morgan (0)
Nissan (13)
Opel (179)
Perodua (0)
Peugeot (52)
Pgo (0)
Polonez (0)
Pontiac (1)
Porsche (1)
Proton (0)
Renault (62)
Rover (15)
Saab (2)
Samand (0)
Saturn (0)
Scion (0)
Seat (25)
Simca (0)
Skoda (7)
Smart (2)
Subaru (0)
Suzuki (0)
Talbot (0)
Tata (0)
Tavria (0)
Terberg (0)
Tesla (0)
Tofas (0)
Toyota (16)
Trabant (0)
Triumph (0)
Volga (0)
Volvo (7)
Vw (0)
Xinshun (0)
Zastava (23)

Postimet e fundit

2006 Mercedes B200
 • 2006 Mercedes B200
 • Naftë, AutomatikAir Conditioning, ABS
 • €10,000
Detajet
1998 Citroen Xsara
 • 1998 Citroen Xsara
 • Benzinë, ManualAir Conditioning, ABS
 • €1,550
Detajet
1999 Ford Mondeo
 • 1999 Ford Mondeo
 • Benzinë, ManualAir Conditioning, ABS
 • €1,600
Detajet
1999 Ford Mondeo
 • 1999 Ford Mondeo
 • €1,600
Detajet
2001 Audi A6
 • 2001 Audi A6
 • Naftë, AutomatikAir Conditioning, ABS
 • €3,200
Detajet
1999 Citroen Saxo
 • 1999 Citroen Saxo
 • Benzinë, ManualCD Player
 • €2,500
Detajet
2014 Mini One
 • 2014 Mini One
 • Benzinë, Manual
 • €12,000
Detajet
2002 Citroen Xsara picasso
 • 2002 Citroen Xsara picasso
 • Naftë, ManualAir Conditioning, ABS
 • €2,000
Detajet
2006 Audi A4
 • 2006 Audi A4
 • Naftë, AutomatikAir Conditioning, ABS
 • €8,500
Detajet

Auto SallonetShiko gjithcka

Lajmet e fundit


Ky konceptim mund të jetë makina sportive e radhës Opel GT

  Nëse shikoni përtej faktit që kjo makine koncept ka gama të kuqe dhe nuk ka dritare anësore, kjo mund të jetë makina sportive e radhës Opel GT.Për ata që nuk e dinë çfarë është Opel GT,  ajo ishte një ......

Kështu do të duket Ferrari në vitin 2040? (Foto/Video)

Prodhuesi italian i veturave, Ferrari, ka prezantuar tri konceptet fituese nga gara ‘Top Design School Challenge 2016’.Studiot e dizajnit kanë bashkuar forcat mbi çështjen se si duhet të duken veturat e Ferrarit në të ardhmen.Çmimin e parë e ka fituar ......

Aksidentet në komunikacion dhe shtatzënia

Aksidentet ndodhin edhe në udhëtime të shkurtra, me shpejtësi të ulët, por edhe tek shoferët më të kujdesshëm.Gratë shtatzëna gjithmonë duhet ta vënë rripin e sigurimit.Ass. dr. Memli Morina, mr. scigjinekolog – obstetërSot, jeta është shumë dinamike dhe një grua ......


ReklamatHyrje


Emri i përdoruesit:
Fjalëkalimi:

Keni harruar fjalëkalimin?