Kėrkim i avansuar | Kontakti
Vetura
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 21, 2011
VW GOLG 4 - 1.4 16V *klime
VW Golf4
1.4 16V, klime, abs, servo, airbag, mbyllje centrale, xhama elektrik, ngjyre e gjelbert e mbyllur, me MK-targa, regjistrim deri 05-2011, servis komplet, vetura eshte ne gjendje te shkelqyer. -...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 10, 2011
Mercedes Benz W210 E300
Mercedes-Benz E300
Jo e Doganuar
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 01, 2011
shes veturen golf 4
VW Golf4
esht shum e mir
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 07, 2010
Suzuki Vitara X-90 1.6cc 16v.
Special Suzuki Vitara
Suzuki Vitara X-90 1.6cc 16v. Hargjimet i ka shum te vogla. Ne gjendje shum te mir, i pa regjistruar...Qmimi fillestar 4500 euro. Nr Tel: 044/049 151 283
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 12, 2011
Vetura
VW Passat
passat 2000 viti i prodhimit 1,8t benzin 20v me targa te jashtme vetura gjindet ne kosove per me shum informata na kontaktoni ne nr +37744847913
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 12, 2012
okazion mercedes c220 ne gjendje perfekte
Mercedes-Benz C220
shitet nje veture mercedes bens c220 nafte me portobagazh ne gjendje shume te mire full optional,disqe alumini xhama elektrike mbyllje qendrore sedilje lekure etj dogane e paguar dhe e targuar
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 06, 2011
mercedez-benz
Mercedes-Benz c clas
c clas i modifikum 4 marmida me 5 marshe ne qofte se na konktaktoni ne kete nr. 068 21 41 923 mund te bejme ndonje ulje...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 30, 2011
opel
Opel Astra
shes opel astra ne gjendje shum te mire motorin e ri qfardo prove per momentin makina gjindet ne itali se shpejti vjen ne ks
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 05, 2011
SHES FORD FOCUS 1.8 NAFTE VITI2004
Ford Focus
OKAZION SHES MAKINEN TIP FORD FOCUS 1.8 NAFTE TDCI ME 4 AIERBAG E VITIT 2004 MAKINA ESHTE ME SHUM OPSIONE SI ME KASETOFON ME CD ORIGJINAL,MBYLLJE QENDRORE ME PULT HAPJEN E BAGAZHIT ME PULT PASCYRA...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 26, 2013
Shes Volkswagen Passat. Viti 2002. 1.9 T(DI) te kuqe 4500 euro
VW Passat
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 96 KM.........: 177000 Shes Volkswagen Passat 1.9 T[COLOR="red"]DI[/COLOR] . Ne gjendje shume te...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 01, 2013
BMW 325 benzine viti 2001
BMW 325
BMW 325 benzine viti 2001 kamio step tronik Km 241000 6 air bag xhamat elektrik sallon lekure Me dokumenta te paguara Cmimi 4500Euro i diksutueshem cel: 0696591335 Olsi Fier
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 11, 2013
Golf 4 2003
VW Golf4
Golf 4 2003 , full optional , perfekte si brenda dhe jashte, motori perfekt , e disponueshme ta shikoni dhe me mekanikun tuaj te besueshem Dogana e papaguar , akoma me targa Italiane
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 22, 2013
vw golf mk4 tdi cabrio
VW Golf4
Car features ABS Air conditioning Airbag Alarm Alloy wheels Central door lock ESP Fog lights Immobilizer Leather seats On-board computer Passenger airbag Power steering Power...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 07, 2013
Mercedes-Benz ML 320 CDI Automatica
Mercedes-Benz ML320
Mercedes-Benz ML 320 CDI Automatica Categoria veicolo: auto Fisico: 4/5-Doors Registrazione: 2007 Chilometraggio: 99850 km Carburante: Diesel Potenza: 66 kW (90 CV) Trasmissione:...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 25, 2014
Shitet, NISSAN PATROL
Nissan Patrol
Shitet, NISSAN PATROL Patrol 4x4 , 2800 cc, 200000 klm., viti i qarkullimit 10/1998, ngjyrė blu e errėt, fenerė Xenon, nė gjėndje tė mirė motorike dhe xhenerike, naftė, radio-cd-mp3, sedilje...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 16, 2013
Shitet Nissan Patrol
Nissan Patrol
Shitet, NISSAN PATROL Patrol 4x4 , 2800 cc, 200000 klm., viti i qarkullimit 10/1998, ngjyrė blu e errėt, fenerė Xenon, nė gjėndje tė mirė motorike dhe xhenerike, naftė, radio-cd-mp3, sedilje...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 15, 2015
saab 1.9 dizel
Saab 9-3
Shes Saab 9-3 1.9 dizell Ne gjendje perfekte me targa zvicrrane pa dogan te gjitha serviset e bera ne zvicerr pa dogan Me navigacion Per me shum kontaktoni ne whatsap ose viber ne nr...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
AUDI 80 B4 1.9 TD KLIMATRONIK
Audi 80
Prodavam Audi B4 1.9 td proiz.1992 god so KLIMATRONIK, al. felni, srebreno metalik, so novi gumi, centralna brava, el. prozori, el. retrovizori..........SUPER SOSTOJBA..........
Ēmimi: 4499-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 01, 2011
GOLF 4- 1.4 16V BENZIN ODLIQNA SOSTOJBA UVOZEN OD GERMANIA
VW Golf4
---- BENZIN 1.4 16 VENTIL ---- 98 GODINA ---- REGISTRIREN DO 09.04.2011(cella godina) ---- ELEKTRIKA NA STAKLLA I RETROVIZORI ---- NOVI 4 GUMI -FULDA KRISTAL- ---- SHIBER (sonqev krov) ----...
Ēmimi: 4450-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2011
Fiat Panda 2004
Fiat Panda
Fiat panda ne gjendje shum te mir. Motori: 1.1 Benzin
Ēmimi: 4450-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 17, 2010
Citroen Saxo II 1.5 D
Citroėn SAXO
Citroen Saxo II 1.5 dizel 2001god. reg. do septemvri 2009god. so airbag, fabricki tonirani stakla, i radio so cd JVS. km: 109.000, potrosuvacka: 4 litri na 100km, nefarbana, neudirana, redovno...
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 26, 2010
VW Polo Classic , HITNO SE PRODAVA
VW Polo
Kolata e vo super sostojba ima crvena boja 1,9 SDI motor pominati 100.000 km , novi gumi , radio cd , aluminiumski bandasi .Potrosuvacka na nafta -- 0 % registrirana do april 2009 Kolata e za...
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
SHEVROLET SPARK--- MOZE ZAMENA
Chevrolet Spark
PRODAVAM SPARK 2006/07g SO POMINATI SAMO 17.000km SO AERBEG,ABS,CD RADIO ,VO ODLICNA SOSTOJBA NEEE TAKSI VOZENO . --isklucivo zamena so doplata vasa.\ -za kes4400e,za zamena druga cena
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 04, 2009
Ford Ka 1.3i 50.000 km
Ford Ka
Ford Ka 1.3i 50.000 km 2000 god. Ful Oprema Tel: 044/ 339 - 090
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 22, 2010
OPEL Astra Coupe 2.0 DTI
Opel Astra
uvezena od Holandija so plateni davacki
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 28, 2012
Toyota Aygo Viti 2006, 1.0 Benzin, 068 20 25 550
Toyota Aygo
Toyota Aygo 1.0 benzine,ne gjendje shume te mire teknike,me garanci 1-vit [motorr e kambio]konsumon 4-litra per 100 km.me condicioner,air-bag, a,b,s,xhama elektrik,mbyllje centrale.me 5-porta.drita...
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
Shes Golf 3 TDI
VW Golf3
Shes Golf 3 TDI 1.9 viti i prodhimit 1994,ngjyra e kuqe.vetura ka regjistrim deri ne mars 2009. kush osht i interesun munet me thirr en tel ose email.
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 01, 2009
Fiat Punto 1.2 i
Fiat Punto
Fiat Punto 1.2 i
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 10, 2010
Hyundai Accent
Hyundai Accent
Мануелна клима, ABS, Серво волан,...
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 24, 2011
Fiat Punto Classic
Fiat Punto
voziloto e vo odlicna sostojba redovno odrzavano so servisna kniska kupeno e od automobile sk Металик боја, MP3,...
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 28, 2010
Nissan Vante
Nissan Vanette
kombi friz ne gjendje shum te mir i sapo doganur rexhistrim nje vite qmimi i diskutueshem 1000 kg e lejuar per transport
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 13, 2012
C200CDI Automatike Kondicioner 4300 Euro
Mercedes-Benz C200
Makina eshte me lekure. Sedilje me ngrohje. Automatike. Kondicioner. Tavan Xhami 4300 Euro
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 12, 2013
Shes Volkswagen Passat Viti 2002. 1.9 T(di) Te Kuqe. TVSH + Targa AA. Shitet 4300 Euro
VW Passat
Shes Volkswagen Passat Viti 2002. 1.9 T(di) Te Kuqe. TVSH + Targa AA. Shitet 4300 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110...
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 07, 2013
Elbasan, shes makine karavan Volkswagen passat Viti 2002,full optional, 4.300 Euro
VW Passat
Shes makine karavan Volkswagen passat Viti 2002,full optional, 4.300 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 96 KM.........:...
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 02, 2014
Opel Zafira Elegance
Opel Zafira
Me dokumenta te regullta shqiptare deri ne prill 2015 E sapoardhur nga Italia Cd Player Disqe Alumini ABS - Airbag Kondiconer - Klima
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 09, 2009
lancija dedra 1.9tdi -94
Lancia Dedra
Lancija Dedra 1.9tdi. Regestirano do 26.07 .2009 god. vo odlicna sostojba. So centralna brava, alarm,klima,cd,elektricni prozori,servo volan.
Ēmimi: 4299-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 01, 2009
Vw Vento 1.9 D
VW Vento
Vw Vento 1.9 D
Ēmimi: 4250-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 19, 2011
KIA KARAVAN 2003
Kia Carnival
SHITET VETURA,KIA KARAVAN FULL-OPREM,VETURA I PLOTESON TE GJITH KUSHTET PER VOZITJE....VETURA VJEN NGA GJERMANIA ...
Ēmimi: 4250-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 23, 2010
Opel Corsa 1.0 12v
Opel Corsa
Kolata e garazirana i e vo odlicna sostojba... ABS, EPS, 2xAirbag, Centralna brava so dalecinsko zaklucuvanje, Soncev krov, Servo volan, Aluminski bandasi 14'' so novi MS gumi, metalik boja vo tri...
Ēmimi: 4200-
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Chevrolet MATIZ 0.8 2005 45.000km — Euro 4200
Chevrolet Matiz
Prodavam CHEVROLET MATIZ osnoven model. -0,8 kubici -2005god -45.000km, -bela boja -Registriran do mart 2009 Kolata ima celosna dokumentacija i fiskalni za sekoj servis Redovno...
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 21, 2010
ALFA ROMEO 147 1.6 Twin Spark Distintive
Alfa Romeo 147
Ingranazhet: 5, Euro 3, automjetin e magazinimit, anti-bllokoj frenim sistemit (ABS), 6 airbags, front-wheel drive, alarmi, rrota alumini, radio / CD player, kontrollin e lundrimit, dritaret...
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 17, 2010
Mercedes 190 dizel -86
Mercedes-Benz 190
Mercedes 190 diezel , centralna brava , cd player , almuski fellni , Mercedes 190 dizel, me dyer elektrike, cd player si dhe felga alumini.
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 09, 2009
opel corsa 1.0 12v 1999 klima 4airbag abs eps servo
Opel Corsa
klima,4 airbag,abs,servo volan,eps,1999 na kraj,uvezena od germanija .140 000 km.odlicna.1000 cm3.moze zamena so vasa doplata .
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 01, 2009
Citroen Berlingo 1.9 D
Citroėn Berlingo
Citroen Berlingo 1.9 D
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 25, 2010
Fiat Bravo 1.9 JTD me klim, airbag, abs, cd player -00
Fiat Brava
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike ka klime, airbag, abs, cd player,liber servisi.i ka 2pare goma te veres dhe te dimrit ,servis ka edhe 6000 km e ka edhe rebrasnin e nderrum,eshte qe...
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 22, 2010
VW Golf 3 Variant 1.9 SDI
VW Golf3
Vo odlicna sostojba, uvoz od Holandija so plateni davacki do registracija
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 22, 2010
Opel Vectra 1.8i 16v
Opel Vectra
Vo odlicna sostojba so kompletna dokumentacija do registracija so servisna kniska. Ne treba da se investira nisto na nea. Full oprema. za kes placanje -10% popust
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 23, 2011
Peugeot 206 1.9 xrd 2001
Peugeot 206
Peugeot 206 1.9 xrd 2001
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 25, 2012
Elbasan, shes xhip Land Rover Discovery Viti 1993, 4.200 Euro
Land Rover Discovery
Fuoristrad Land Rover Discovery viti 1993 ne gjendje te mire. Si makine eshte shume ekonomike dhe harxhon afer 8 Litra per 100 KM Futur ne Shqiperi ne Dhjetor / 2012 me dogan dhe dekumentacione...
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 08, 2013
vw golf mk4 tdi cabrio
VW Golf4
Nichtraucherauto Garagenauto Radio: CD/USB Reines Sommerauto elektrisches Verdeck Highline Lenkrad Rundum-Verbau Remus Sportauspuff getönte Scheiben Schwarze Borbet Felge auf neuen...
Ēmimi: 4200-euro
Totali: 1691   faqe 17 of 34    Kalo nė