Kėrkim i avansuar | Kontakti
Vetura
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 30, 2013
1998 Volkswagen Golf 1.9 TDI
VW Golf4
golf 4 1.9 tdi 110 ps, automatike, lėkurė ngjyrė bezhė, Recaro ulėse sportive me ngrohje vendesh kėrkimi klimė me 6-fish kontrollin e lundrimit tė madhe pasqyra cd, vende tė nxehtė, bord kompjuter,...
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 27, 2013
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Fiat Punto
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Ēmimi: 1300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 27, 2013
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Fiat Punto
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Ēmimi: 1300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 21, 2013
Okazion
Rover 45
1.6 benzine, ngjyre gri, ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike, kondicioner, dokumenta te paguara deri ne tetor 2013,
Ēmimi: 1400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 15, 2013
OKAZION; ALFA 147 1.9jtd VITI 2003,CMIMI 2800Euro
Alfa Romeo 147
SHES ALFA 1.9NAFTE ME DOGAN TE PAGUAR (75000LEK) NE GJENDJE SHUME TE MIRE SHUME EKONOMIKE
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 15, 2013
OKAZION: FORD FOCUS 1.8TDCI MOTOR ZETEC Viti 2002
Ford Focus
SHES FORD FOCUS 1.8NAFTE VITI DHJETOR2002 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE
Ēmimi: 2999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 13, 2013
Fiat punto ne shitje
Fiat Punto
Automjeti eshte ne gjendje te mire pune,i mirembajtur,shume pak i perdorur dhe me dokumenta te paguara deri ne fund te viti.Shitja behet per arsye emigrimi,Cmimi eshte i diskutueshem.
Ēmimi: 1700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 12, 2013
Shitet Mitsubishi L 200
Mitsubishi L200
Shitet Mitsubishi L 200 4x4 e 2000-it Makina eshte me Timon ne krah te djathte, Anglez makina eshte blere nga vet personi reklamues ne Angli dhe ka kater vjet qe perdoret ketu ne Shqiperi...
Ēmimi: 4600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 10, 2013
Polo sport
VW Polo
Polu shum ne gjendje te mir qoft xhenerike qoft komoditeti brenda. Air bag, kondicioner, ngjyer e zeze e modifikuar Tuning nga jasht po ashtu dhe muzika brenda. shum ekonomike dhe e bukur 1.9...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 08, 2013
Shitet Renault Clio 1.600 EURO.
Renault Clio
ne gjendje shume te mire, me te gjitha dokumentat, me targa te reja, 1.4 benzine, me kondicioner, xhama elektrik, timon hidraulik. nr:00355685003876
Ēmimi: 1600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 07, 2013
Shitet Jeep Liberty CRD 2.5 nafte 5000 euro
Jeep Cherokee
Shitet Jeep Liberty CRD 2.5, nafte,motorr gjerman viti 2003, kamio manuale, tapiceri lekure me dokumenta te rregullta angleze . Ēmimi 5000 euro i padiskutueshem
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 06, 2013
Bmw 320d
BMW 320
Ne gjendje te mire
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 04, 2013
Alfa Romeo 2.4 JTD Dizell
Alfa Romeo 156
 - Vetura eshte ne gjendje shum te mire.  - Vetura esht me regjistrim te Gjermanis.  - 140 kual fuqi 2,4 Dizell  - Gjamat elektrik  - Klim  - Kaishi i motorrit i nderruar para 25000 km  -...
Ēmimi: 1990-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 04, 2013
Golf 4 SPORT 1.9 TDI
VW Golf4
- Feljne 16 Zoll - Gomat te reja - Karrikat Sport  - Armatizera dhe federra te Sportit  - esht ma i lshun ne toke se tjeret  - TUNING  - CD MP3 Sony me smadhus dhe zvoqnika ne gepek.  -...
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 04, 2013
SHITET GOLF4
VW Golf4
SHES GOLF4 130CV 6 MARSHA KA 203000KM...SI DHE NAVIGATOR KLIME AIRBAG XHAMA ELEKTRIKE ME DOGAN ..ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE...TEL 0685213933 FLM
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 30, 2013
Mazda MX-5 10th Anniversary
Mazda MX-5
Mazda MX-5 10th Anniversary (Edicion special) 95,000km, makina ėshtė blerė nė Milano, Itali (nė korrik tė vitit 2012) Nė gjendje tė shkėlqyer Gjysmė lėkurė / Brendėsia Alcantara...
Ēmimi: 5250-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 29, 2013
Mercedes Benz CLK270 Elegance 2003
Mercedes-Benz CLK
cmim i diskutueshem
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 24, 2013
AALFA ROMEO T -SPARK 1600 16v
Alfa Romeo 147
makina eshte ne gjendie te mire me serviset e saj te bera ne greqi te perfaqesia e alfa romeos harxhon 7 litra per 100 kl muzik bokse ne te katerta dyert me ampiflikator dhe nje gufer basso prej...
Ēmimi: 2700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 21, 2013
alfa romeo 1.4 twin spark
Alfa Romeo 146
alfa romeo 146,viti 2000,103cv,1400,abs,esp,aiberg,xhama&pasqyra elektrike,mbyllie me pult,disqe alumin 16''goma te gjera,kondisioner,marmit-amortizator & sedilie sportive sparco.per me teper...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 18, 2013
shes veturen opel vectra 1.6i
Opel Vectra
Shes opel vectra 1.6i benzin ne gjendje shum te rregullt me regjistrim RKS 04.01.2013 deri me 04.01.2014 ngjyr te kuqe kontakti ne tel: 044-151-530
Ēmimi: 1350-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 12, 2013
BMW Class & Sport
BMW 328
328 cabrio Pershkrimi:ngjyra Gri,sendile Lekure e zeze,full option ORIGJINA: makina ka 1 vit e 4 muaj qe. ka hyre. n shqiperi me dogane me letra te rregullta te paguara deri 2014 makina ka...
Ēmimi: 9999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 12, 2013
BMW Class & Sport
BMW 328
328 cabrio Pershkrimi:ngjyra Gri,sendile Lekure e zeze,full option ORIGJINA: makina ka 1 vit e 4 muaj qe. ka hyre. n shqiperi me dogane me letra te rregullta te paguara deri 2014 makina ka...
Ēmimi: 9999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 08, 2013
SHES VETURAT GOLF 2 4X4 SYNCRO
VW Golf2
Shes veturat golf2 4x4 syncro, njeri dizel 1.9, tjetri benzin-plin 1.8 044 479 036
Ēmimi: 3800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 08, 2013
GOLF2 4X4 SYNCRO
VW Golf2
Shes veturat golf 2 4x4 syncro, njeri eshte dizel 1.9 4 dyer ngjyra e gjelbert metalike, tjetri i njejti vetem 1.8 benzin-plin,, 044 479 036
Ēmimi: 3800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 08, 2013
Tirane shes: Mercedes Benz E-Klasse Viti 2002, 6.200 Euro
Mercedes-Benz E270
Mercedes Benz E-Klasse,,,Avantgarde,,,2002,Kambio Automatike (Tiptronik). Pilot Automatik,E270 (shume ekonomik 5,4 Litra Nafe per 100 km). Kondicioner,Radio,CD,Navigator,TV,Telefon,Komanda ne...
Ēmimi: 6200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 06, 2013
SUPER OKAZION!!!
Chrysler 300C
Makina eshte ne gjendje perfekte na kontaktoni
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 05, 2013
Tirane, shes makine Skoda fabia Viti 2006, 3600 Euro
Skoda Fabia
Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 92 KM.........: 240 shes skoda fabia 1.2 benzine konsumi 5.5 per 100 km shitet sepse...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 02, 2013
Hummer H3
Hummer H3
Hummer H3 i ardhur nga Zvicrra , ne gjendje shume te mire dhe full opsional, jam i interesuar edhe per shitje me kesh por gjithashtu bej edhe nderrim me ndonje banese ne Fushe Kosove apo dhe...
Ēmimi: 18000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 31, 2013
Shes Golf 5 2006
VW Golf5
VW GOLF 5 1.9 TDI. vetura posedon : KLIME AUTOMATIK, ESP, ASR, ABS, CENTRALLE, SERVO, BOARDCOMPUTER, GPS SYSTEM,GJAMATA ELKTRONIKE,SHIEBEDACH, FELLNET 17 INCH (225/40/R17), AIRBAG, PARKING...
Ēmimi: 7700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 14, 2013
MERCEDES-BENZ
Mercedes-Benz CLK
Makina Eshte Ne Gjende Shum Te Mire . E Blere E Re Ne Itali , E Perdorur Nga 1 Person . Te Gjitha Serviset Jan Bere Ne Rregull . Tapiceri Te Zeze , Navi , Disqe Te Zeza , Tavan Te Zi ,xhama Te Zinj...
Ēmimi: 12000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 11, 2013
Peugeot 308 1.6 HDI, 66 kw, 2009
Peugeot 308
Njė pronar. Gjithmonė nė garazh. Shqyrtimi teknik i Peugeot Tiranė, shkurt 2013. Dogana e papaguar.
Ēmimi: 11000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 10, 2013
Mitsubishi RVR, 4X4 GDI
Mitsubishi RVR
Mitsubishi RVR GDI 4X4, Motorr Benzine, 2400 cc, Kambio: Automatik Tip Tronic, Viti i prodhimit 1998 Opsione: Clima Automat, Kompjuter Bordi, ABS, SRS, Mbyllje qendrore me pult, xhama dhe...
Ēmimi: 2600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 04, 2013
Shitet MERCEDES-BENZ E 270 Avantgarde
Mercedes-Benz E270
Shitet MERCEDES-BENZ E 270 Avantgarde limuzinė, 2700 cc, viti i qarkullimit 2003, ngjyrė gri metalike, fenerė Xenon, nė gjėndje shumė tė mirė, naftė, radio-cd/dvd, sedilje prej lėkure, kondicioner...
Ēmimi: 9800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 03, 2013
shes audi a4 karavan 1999
Audi A4
makina esht ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike, dogana esht e paguar .. pasqyrat dhe xhamat elektrik, disqe aluminit motorr naftet 1.9 tdi ,kondisionel elektronik, mbyllje em pult.. full...
Ēmimi: 2900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 01, 2013
Shitet mercedes S320
Mercedes-Benz S320
Makine eshte prodhim i vitit 2003, ne gjendje shume te mire. Tapiceri lekure, klima, sensor parkimi, navigator, etj
Ēmimi: 9725-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 28, 2013
Mercedes-Benz ML 270 CDI
Mercedes-Benz ML270
Restajling tip, ful oprema, registrovan, regularan, u odličnom stanju, Euro 3. Gotovinski popust!
Ēmimi: 13700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 26, 2013
Mercedes Benz << 6200 euro >> Targa AA C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike-Tiptronik /, Nafte,Viti 2002,
Mercedes-Benz C220
Mercedes Benz << 6200 euro >> Targa AA C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike-Tiptronik /, Nafte,Viti 2002, Kondicioner Automatik me 2 zona,4 dritare elektrike,Sinjale ne pasqyre, Konsumi shume i...
Ēmimi: 6200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 25, 2013
Mercedes A clas 160
Mercedes-Benz A160
Ne gjendje shume te mire 0692.710764
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 22, 2013
Shitet
Hyundai Accent
Hundai Accent, 1.3 benzine + gaz, automatike, kondicioner, ngjyre blu, 5 dyer, xhama dhe pasqyra elektrike, hapje-mbyllje me pult, sensor parkimi prapa,fener mjegulle,hapje e serbatorit dhe...
Ēmimi: 2900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 19, 2013
kerkoj te blej nje makine pa letra
Fiat Uno
kerkoj te blej nje makine pa letra. Te interesuarit mund te kontaktojne te kjo adrese "kerkojmakine@yahoo.com"
Ēmimi: -300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 18, 2013
Autofuneral
Mercedes-Benz 260
Autofuneral, gri metalizato, viti 1993, 146.000 km, 2500 cc, benzine, 5 dyer, reduktues shpejtesie, mikrofon, dogana e paguar, nje vit ne shqiperi, ne gjendje shume te mire....
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 14, 2013
Discovery 2 TD5
Land Rover Discovery
Makina eshte ne gjendje sh te mire dhe ka qendruar ne garazhd. Taksat i ka te paguara deri ne dhjetor te 2013 me targa te tiranes TR 2510 U. Amortizatoret i ka te sapo vene . Ka jasteke ajri...
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 13, 2013
Audi Cabriolet RS2 Turbo Cabrio
Audi 80
Audi Cabriolet RS2 Turbo Cabrio 1997 2200cm³ Turbo Euro2 320kw\435hp kolata e so Germanski tablici !!! vetura eshte me targa te Gjermane !!!
Ēmimi: 9999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 12, 2013
Shes Volkswagen Passat Viti 2002. 1.9 T(di) Te Kuqe. TVSH + Targa AA. Shitet 4300 Euro
VW Passat
Shes Volkswagen Passat Viti 2002. 1.9 T(di) Te Kuqe. TVSH + Targa AA. Shitet 4300 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110...
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 11, 2013
Golf 4 2003
VW Golf4
Golf 4 2003 , full optional , perfekte si brenda dhe jashte, motori perfekt , e disponueshme ta shikoni dhe me mekanikun tuaj te besueshem Dogana e papaguar , akoma me targa Italiane
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 09, 2013
Shes Benz E Classe 220 CDI
Mercedes-Benz E220
E CLASSE 220 CDI VITI 2005, NE GJENDJE TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, DISQE AMG DHE GOMA TE REJA, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, NGJYRE BLU METALIZATO, CMIMI 15000 EURO I DISKUTUESHEM, NR TEL 0682153097
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 09, 2013
shes wolsvagen passat me portobagazh te vitit 2000 ngjyre gri
VW Passat
makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe gjenerike.. full opsional me kondicioner elektrik kamio manuala pasqyrat dhe xhamat elektrik tapiceri ne form te shkelqyer dhe pa asnje lloj...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 09, 2013
Mercedes Benz 180 Classic
Mercedes-Benz C180
Mercedes Benz 180 Classic e sjell nga gjermania , e doganume gjithqka ne rregull . Ka te kaluara 70.000 km dhe eshte ne gjendje shum te mir. Poqese jeni te interesuar kontaktoni permes e-mailit ose...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 08, 2013
OKAZION Taksa te paguara deri dhjetor 2013
Mercedes-Benz 200 D
TAKSAT E PAGUARA DERI NE DHJETOR 2013 VAJI DHE FILTRAT E SAPO NDERRUARA GOMA TE REJA ASNJE PROBLEM XHENERIK E MOTORRIK NE GJENDJE PUNE SHUME TE MIRE CEL 0695555800
Ēmimi: 1900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 08, 2013
shitje
Peugeot 307
per info tel ne numrin 3299816508
Ēmimi: 3500-euro
Totali: 1671   faqe 4 of 34    Kalo nė