Kėrkim i avansuar | Kontakti
Motora
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 20, 2015
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje.
Yamaha YZF R6
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje. nėse tė interesuar kontaktoni pėr mė shumė informacion dhe fotografi.
Ēmimi: 650-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 03, 2015
Shes motor Honda cbf 1000
Honda Cbf
Honda cbf 1000kubik Viti i prodhimit 2008 Frena abs integrale, marmita remus, filter kn, lekure ne serbator, doreza ekstra, goma michellin pilot power (te reja), 40.000km. Cmimi 4500€ i...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 29, 2015
ducati monster 900
Ducati moster 900
shitet dukati monster 900 ne gjendje shum te mire ngjyre i verlle.goma te reja marmita karboni letra italiane.shum i bukur dhe potent shitet per arsyeje mos perdorimi
Ēmimi: 500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 26, 2015
Motorr Honda Astra 100 CC.
Honda
Honda Astra 100 cc, ne gjendje perfekte, i pa perdorur ne shqiperi, me letra Greke.
Ēmimi: 700-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 25, 2015
Motorr honda
Honda Astra
Motorr honda,,Astra,,,,Ngjyr e zez Benzine,,97 cc,,,me dokumenta te rregullta !
Ēmimi: 350-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 06, 2015
peugeot jet c-tech 50cc
peugeot jet c-tech
shes peugeot jet c-tech 50cc i ardhur para pak kohesh nga italia esht ne gjendje te perkryer
Ēmimi: 550-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 10, 2015
SUZUKI SV 650
Suzuki SV 650
SHitet:SUZUKI SV 650 Ngjyra Blu Me Doganr Te Paguar.
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 04, 2015
BMW
BMW BMW
SHITET OSE NDERROHET ME NJE MOTORR TJETER ME TE VOGEL NGA 400 DERI NE 650CC I KANE HUMBUR C'RREGJISTRIMET
Ēmimi: 1200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 04, 2015
bmw
bmw bmw
shitet ose nderrohet me nje motorr me te vogel nga 400 deri ne 650cc motorrit i ka humbur c'rregjistrimi
Ēmimi: 1200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 01, 2015
Motocross xt600
Yamaha Xt 600
Shitet motocross Xt600 motorri eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike po ashtu edhe nga ana xhenerike , me goma te reja , me diskofreno si ne gomen e pare po ashtu edhe ne gomen e mbrapem...
Ēmimi: 1500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 01, 2015
Motor ne gjendje te shume mire. OKAZION!!!
zong zing
Motor I ardhur nga Greqia shitet per arsye emigrimi.
Ēmimi: 800-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 01, 2015
MOTORR
Suzuki .
Suzuki Intruder M 1800 R QMIMI: 9650 € Regjistrimi i parė: 04/2008 Kilometrazha : 21000 Lėndė djegėse: Benzin Super Fuqia : 125 PS (95 KW)...
Ēmimi: 9650-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 01, 2015
Biciklet
Carrera Biciklet
Shes bicikleten ne gjendje shume te mire, ardhur nga Austria poashtu bejm nderrim me Iphone-4, gjithashtu edhe me skuter. Bicikleta ka shpejtesi mjaft te madhe dhe me mundesi garimi.
Ēmimi: 70-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 25, 2015
2012 Yamaha YZF R6 pėr sale
Yamaha YZF R6
2012 Yamaha YZF R6 pėr sale.if kontakt tė interesuar pėr mė shumė informacion dhe fotot.
Ēmimi: 1850-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 27, 2014
aprllia leonardo
Aprilla leonardo
shes aprilia leonardo 350 euro 150 cc shitet per arsye mos perdorimi eshte i mbyllr ne garazhd
Ēmimi: 350-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 17, 2014
motorr/scooter
Scooter scooter
-shes scooter 380 euro ose 450 mij lek shqiptare ... cmimi i diskutushem !!! -motorri 50 cc , me letra , siguracion , ne gjendje shume te mire, ka 3500 km , (i ri)!
Ēmimi: 380-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 17, 2014
super APRILIA Atlantic 500kubik
Aprilla ATLANTIC 500cc
i sapo ardh nga italia,dogana e paguar.grupi dhe goma te reja shume pak km.nje piston 500kubik 4kohesh grupi nuk ka vitet e motorrit i eshte montuar i ri para nje viti.dopio disk frenash para,dopio...
Ēmimi: 1600-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 08, 2014
Suzuki GS 1000 XR K7
Suzuki GS XR 1000
Motorri eshte i markes Suzuki GS 1000 XR K7 i vitit 12/2007 i pazhdoganuar me 19000km me pakete sportive 200PS, marmite sportive te modifikuar. Cmimi eshte 5850 Euro i diskutueshem. Per gjithe...
Ēmimi: 5850-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 04, 2014
Honda cbr 954cc
Honda Cbr
Me letra me te gjitha tpagujtme , me Dogane tpagume, kontaktoni ne nr: 0682141923.
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 27, 2014
Shes Motorr Piaggio Liberty
Piaggio Liberty 125
Shes motorr Piaggio liberty 125. Me dogane te paguar dhe letra te rregullta,por pa targe . Motorri eshte ngjyre e bardh ne gjendje shum te mire pune.Eshte 2 vendeshe.Te interesuarit mund te...
Ēmimi: 500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 28, 2014
shes motor
LIFAN 9/10/2013
ARSYJA QE E SHES ESHTE SE DUA ME TE MATH. MOTORI KA ARDHUR NGA GREQIA NE PAKO DHE ESHTE MONTUAR NE SHQIPERI.KONTAKTONI NE NUMER TELEFONI 0697234647 OSE NE (gmail)...
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 27, 2014
Kymco Xciting R 300i
Kymco xciting R 300i
Shitet Motorri ne gjendje shume te mire pune. vetem 2 muaj i perdorur ne Tirane> me dokumenta te rregullta. Cmimi 2500 euro i diskutueshem.
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 24, 2014
xz
Honda honda
z
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 16, 2014
Pjese kembimi
Aprilla Scarabeo
Pjese kembimi, shiten te gjitha 250 euro Shiten edhe secila me vete.
Ēmimi: 200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 16, 2014
motorciklete
Aprilla Scarabeo
Aprilia Scarabeo 150cc, 4t , viti 2002
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 25, 2014
Shes motor BMW G650XCONTRY
BMW G650XCONTRY
Shes nje motor BMW G650XCONTRY. Motori eshte ngjyre grije me te zi.Treguesin e Kilometrazhit e ka elektronik.Frenat e motorit jane me ABS.Motori eshte shume pak i perdorur.Me dekumenta te...
Ēmimi: 3300-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jan 15, 2014
Shes Tmax 500cc 2010
Yamaha TMAX 500cc
Te gjitha serviset e kryera, goma dhe frena te reja.Marmita LeoVince sportive e bere ne Itali. 069 47 73 815
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jan 08, 2014
Honda CBR 1000 RR 2005 bej ndrrim me Veture
Honda CBR 1000RR
Ndrrim me Veture
Ēmimi: 3900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Dec 21, 2013
Motor KTM
KTM KTM
NA KONTAKTONI
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Nov 05, 2013
yamaha xt 250cc
Yamaha xt250cc
super motor
Ēmimi: 1500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Sep 30, 2013
yamaha
Yamaha
mororri esht 850 cc pothuaj se i ri.0682530238 stiri
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Sep 29, 2013
dori
Aprilla sport
ne gjendje shum te mir.per me shum detaje mund te kontaktojm ne nr e tel 0693743077
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 28, 2013
shes skuter leonardo
Scooter aprilia leonardo 150 cc
shes skuter aprilia leonardo 500 euro i diskutueshem gjendje e mir pune ngjyra e bardh .me teper info kontaktoni ne nr e tel 0694423734
Ēmimi: 500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 25, 2013
shitje
Suzuki Burgman
Motorri.Burgman 400 eshte shum i vecant.ngjyra bardhe e zi.me grup te ri te 2005.shitet 1000 euro.
Ēmimi: 1000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 03, 2013
kerkoj nji motorr per femra
Piaggio
motorri te jet ne gjendje te mir.ngjyra nk ka rendesi cmimi max mund te jet 500 mij lek ose 400 euro..te jete model scuter ose piaggo.ato qe mund ta ken 1 te tille te kontaktojn ne adresen time
Ēmimi: 400-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 24, 2013
SHITJE
TGB R50X
DIFEKTET:Ne mengjes nxjerr pak tym te bardhe. I sapo ardhur nga ANGLIA
Ēmimi: 500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 24, 2013
ducati monster
Ducati monster
Shitet ducati monster 600cc pa dekumenta 1100 euro
Ēmimi: 1100-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 13, 2013
Honda cbr 900rr
Honda 900rr
Honda cbr 900rr esht i vitit 1997 i ardhur na zvicra esht i modifikuar esht me regjistrim te kosoves i ka 29000 km te gjitha serviset i ka te kryera etj
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 08, 2013
Shitet Skuter 125cc Okazion
Jia Jue Ardour
Jia Jue Ardour 125cc 4kohesh me pak km te bera ne gjendje sh te mire sinjalet dhe stopi prapem jane LED Dokumenta te rregullta siguracion
Ēmimi: 530-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 03, 2013
shitet motorri xt600 yamaha
Yamaha xt600
nese jeni te interesuar kontaktoni 0686388124
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 03, 2013
shitet motorri
Yamaha xt600
i ri i mudifikuar
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 02, 2013
Shitet Gilera Runner 80, 2008, 400 euro
Gilera Runner 80
Shitet Gilera Runner 80, 2008, 400 euro, Dokumenta te rregullta, targa TR
Ēmimi: 400-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 11, 2013
BLEJ
Yamaha YAMAHA TDM 900CC
KERKOJ TE BLEJ NJE MOTOORR YAMAHA 900CC TDM I 2004,TE JET ME DOKUMENTA TE RREGULLTA,NR KONTAKTI 00355685838448
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 28, 2013
malaguti madison
Scooter malaguti madison
motorri eshte ne gjendje shum te mire me gjitha sherbimet e bera vaj,filtra,ferrota.. me dokumenta te paguara per nje vit
Ēmimi: 1000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 25, 2013
OKAZION
Piaggio beverly 250
motori eshte perfekt,goma te reja,rip faze i sapo nderruarr origjinal i ardhur nga italia,me baule kaske . perfekt si nga ana motorike , xhenerike dhe kaucuqet pa asnje gervishtje.OKAZION.
Ēmimi: 1200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 20, 2013
vilispiti
Honda 150
per shkak te nje ndeshje
Ēmimi: 135-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 16, 2013
Honda F- CBR 600
Honda F-CBR 600
Shitet Honda F- CBR 600 ne gjendje shume te mire i porsaardhur nga Italia ... I zi ,gomat gjithashtu edhe grupi komplet i ri nje okazion i vertet per me shume kontaktoni ne numrin e celularit .
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 14, 2013
malaguti madison
Scooter malaguti madison
motorri eshte ne gjendje shum te mire me gjitha serviset e bera, 150cc me letra te sapo paguara per nje vit
Ēmimi: 1100-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 26, 2013
motorr 125 c 2008 honda
Honda 125 c
motorr 125 c 2008 honda kilometra 15 mije
Ēmimi: 1500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 25, 2013
2010 Yamaha YZF-R1 0km NEW!!
Yamaha YZF-R1
Engine type liquid-cooled, 4-stroke, DOHC, forward-inclined parallel 4-cylinder, 4-valves Displacement 998cc Bore x stroke 78.0 mm x 52.2 mm Compression ratio 12.3 : 1 Maximum power 133.9...
Ēmimi: 8600-euro
Totali: 126   faqe 1 of 3    Kalo nė