Kėrkim i avansuar | Kontakti
Kamion
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 25, 2015
Magirus deuts
Magirus Deutz Iveko
Kamioni eshte prodhim gjerman .esht me ftoje me ajer ndodhen ne gjendje shum te mir per pune..per momendin esht pa dokumenta..nr telefonit 0692253716
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2015
Kamion ribaltabile kiper Volvo Fl12
Volvo FL12
Shesim kamion Volvo FL12 - viti1999 - motorri - 420 HP ( 309 kW ) , - me naftė , - 4 akse 8x4 Ne gjendje te shkelqyer pune. Per me shume na telefononi ne kete nr : 0039 335 640 6009...
Ēmimi: 24000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2015
KAMION RIBALTABILE KIPER MERCEDES 2638
Mercedes - benz 2638
Kamion Mercedes 2638, - vitit 1996, - 3 akse - Veteshkarkues,trilaterale Ne gjendje te shkelqyer . Per me shume informacione kontaktoni ne:00393356406009 Sell Mercedes 2638 , - year 1996...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2015
KAMION RIBALTABILE KIPER MERCEDES 2632
Mercedes - benz 2632
Kamion Mercedes Benz 2632 , - viti 1982 - Fuqia 320 hp Mileage - 425 000 km - 3 akse 6x6 - Diesel Euro normė 0 Nė gjendje tė shkėlqyer . Pėr mė shumė informacion kontaktoni ky numėr :...
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2015
Kamion ribaltabile kiper iveco hd84.45
IVECO HD84.45
Shesim kamion Iveco hd84.45 : - Marka Iveco - Tipi Astra hd 84.45 - viti 2006 - motorri 450hp euro 3 - 4 akse 8x4 - kambio manuale - nr i xhirove 16 - vetshkarkim Ne gjendje te shkelqyer...
Ēmimi: 36000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2015
Kamion Iveco Turbo me vinc - kiper kamion ribaltabile
IVECO Iveco Turbo
Shesim kamion Iveco Turbo me vinc viti i kamionit 1990 km 643448 viti i prodhimit te vincit 1995 marka Hela Lartesi 26 m pesha maksimale qe ngre eshte 12 ton komandohet me telekomande nga distanca...
Ēmimi: 19000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2015
Kamion Ribaltabile kiper Iveco 330.35
IVECO 330.35
Shesim Kamion Iveco 330.35 . - 3 akse . Ne gjendje te mire pune . Per me shume informacione na kontaktoni ne nr tone te tel : 00393356406009. Sell truck Iveco 330.35 . - 3 axes . In...
Ēmimi: 6800-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2015
Kamion , Ribaltabile ,Kiper Mercedes-Benz Actros 33.46
Mercedes - benz Actros 3346
Shitet Ribaltabile kipper Mercedes Actros 33.46 - 3 aks - viti 2010 - 100.000 km Ne gjendje te shkelqyer pune. Per me shume na kontaktoni ne kete nr : 0039 335 640 6009 Sell...
Ēmimi: 69000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 18, 2015
alfa
Alpha
gkgkjgkjhkj
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Dec 22, 2014
actros 4143 vet shkarkus 4 aks
Meiller actros 4143
mercedes benc 4143 ne gjendje te persosur me dokumenta te regullta te paguara tel.0696282998
Ēmimi: 38000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Dec 20, 2014
Kamion Mercedes Benz 1114 4x4 me vinc telefon 0685777681
Mercedes Benz 1114
........................
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Dec 20, 2014
Kamion Mercedes Benz 1114 4x4 me vinc
Mercedes Benz 1114
Kamioni ka vinc HIAB i cili ka edhe kove hidraulike ka motor 6 pistonesh 6000 cc
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Nov 26, 2014
shes
ford tranzit atp
me dokumente te rregullta vetshkarkese ngjyra e kuqe timoni anglez
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Nov 02, 2014
Shesim
Meiller Mercedes
Mercedes ACTROS 4148 KIPPER viti i prodhimit 2000 4 AKS , 8 x 6 , 481 PS / 41 TON
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Kamion Postuar nė:Oct 07, 2014
Furgon
Magirus Deutz 409D
Furgonit i eshte paguar dogana. Disku i freksionit me baterine jane te saponderruar. Ka bere pak kilometra dhe kilometrat jane te verteta. Eshte dopio gome dhe dy gomat e para jane te reja....
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 15, 2014
RIMULKA PER KAFSHE
Rimulka model 2009, me GPS-TYPE2,me rezervuar uje 400litra,12 freskuse per kafshet,12 lyfyte uje per kafshet,gomat 80%,ka mundesi transporti 30x2 europaletes me sistemin e mushamase.
Ēmimi: 33000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 14, 2014
shitje kamjoni
DAF cf85 430
ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike goma te reja 13 225 mushama elektrike kazan italian 21mb shkarkim mbrapsht
Ēmimi: 4000000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 27, 2014
kamincine benz
mercedez benz mercedez benz
6 marshe,4 ton,dopio gome,karoceria 4 m e gjate,2.3 e larte,2.3 e gjere.2500 cdi nafte,shum ekonomik.dhe ne gjendje te mire.450 000 km.dvd,mbyllje me pult.4 porta karocerie.me letra te regullta...
Ēmimi: 9500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 11, 2014
Mercedes-Benz Frigorifer
Mercedez Benz
Eshte ne gjendje te mire pune ,shitet nga qe largohem nga shteti
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Nov 06, 2013
Renault Kerax 300 pastrimin e kanalizimeve
Renault Premium 300
kamion pėr pastrimin e kanalizimeve Pump HU 1000 Circuit: 170 Bare 335l/mn pėr mė shumė informacion me telefon ose e-mail Kontakt. Gjuhė tė huaja: anglisht, frėngjisht, rumanisht, italisht
Ēmimi: 35000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Sep 26, 2013
Shitet Maune MAN
MAN
Ne gjendje shume te mire. Koke 6m me rimorkio 8m. Motorri: seria 19-422,nafte Sazman me ritarder Per me teper informacione, kontakto: 0697426057
Ēmimi: 8.5-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 05, 2013
MERCEDEZ BENZ 4143 ACTROS
Meiller ACTROS 4143
KAMION ME KATER AKSE NE GJENDJE TE PERSOSUR GATI PER PUNE
Ēmimi: 45000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:May 06, 2013
Shitet nje motor Kamioni IVECO TURBO 155.17
IVECO Turbo 115.17
Shitet nje motor Kamioni IVECO TURBO 155.17 ,eshte 140 kuaj fuqi + turbo. Eshte me 6 Pistona , Me 50.000 Km ne gjendje shume te mire . Cmimi 1 Milion Leke te vjetra , per me shume kontakt...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 08, 2013
MERCEDES 1827 SCHWING 24/3
Sonstige 1827
Pumpa SCHWING 24/3 iz rada Gume 80% Daljinske komande Concrete pump SCHWING 24/3 in god working condition Tyres around 80% Remote controls www.kamioni.iz.rs
Ēmimi: 23000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Feb 08, 2013
shitje makinash
mercedes-benz 817
shes kamion mercedes-benz 817 viti prodhimit 1997 nafte karoceri me tende ne gjendje te mire pune cmimi 4800 euro i diskutushem
Ēmimi: 4800-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jan 24, 2013
Scania 164-580
Scania 164-530
Scania 164L 580 Vit prodhimi 2000, Retarder, kamje manuale , Kazan Tecnokar vit prodhimi 2000 tre aks 6 gomesh, me jastek ajri, 25 meter kub. Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater...
Ēmimi: 25000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jan 24, 2013
Scania 144-460
Scania 144-460
Shitet Scania 144-460 Vit prodhimi 1999, kamje semiautomatike, me dogane dhe letra te paguara Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz,...
Ēmimi: 20000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Dec 09, 2012
okazion-iveco daily frigorifer 6 tonesh
IVECO iveco daily 2003 C6015
Shitet iveco daily C6015 FRIGORIFER,PERDORET ME PATENT -KLASI-3.Ne gjendje pune te mire,goma te reja,servis i sapokryer,frigoriferi punon mire.Ai qe ka mundesi pune mos te ngurroj te me shkruaj ose...
Ēmimi: 21000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Dec 09, 2012
SHITET IVECO FRIGORIFER-6TONESH PESHE TOTALE
IVECO
Shitet iveco frigorifer,drejtohet me patente klasi-3.Mjeti eshte ne gjendje pune,aktualisht jam duke e perdorur ne itali,nuk ka asnje problem,goma te reja,sapo i kam bere servisin e...
Ēmimi: 9900-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Dec 01, 2012
go alllll
mercedez-benz 2629
makina eshte ne nje gjendje shume te mire , me goma rreth 80% .te interesuarit te kontaktojne .............
Ēmimi: 22000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Nov 17, 2012
volvo
Reisch volvo
ne gjendje sume te mire pune shite pa rrimorkjo dhe me rrimorkjo . me rrimorkjo kushton 47000 ndodhet ne itali.mund te me telefononi me ket numer 00393891781525 mondi
Ēmimi: 36000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Aug 25, 2012
naim 071 845 414
mercedes atego 1828
i ardhur nga zvicera
Ēmimi: 15500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 08, 2012
telefon00386 41 706836
MAN
mercedes 4140kiper,l.2000,8x4,mulda kason16cm3,klima,prodam za 27.000€.tel.00386 41/706836 Fadil
Ēmimi: 25000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 05, 2012
URAL 4320 6x6
Ural
Shes Kamion Ural 4320 6x6 ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE, KARROCERI E GJATE 4.70x2.40. 3 DIFERENCIALE. Ēmimi 15000 euro telefononi ne:069 33 74 584
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 05, 2012
IVECO MAXI
IVECO
IVECO MAXI / 2001 god./ 35c 13 / 2.8 / 92kw
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 05, 2012
IVECO MAXI
IVECO
IVECO MAXI / 2001 god./ 35c 13 / 2.8 / 92kw informacion: +38970207336
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 22, 2012
volvo 2002 fm12 veteshkarkuse 4 akse
MAN fm12
per shitje kamion veteshkarkues me 4 akse volvo fm12 modeli i ri me dogane te paguar dhe letrat gati. CMIMI.. 33000 EURO... per me shume informacion kontaktoni ne tel 0692448185.flm
Ēmimi: 33000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 22, 2012
mercedes benc 809
mercedes benc 809
shes kamion karrotrec me vinc me kavo terheqes gjithashtu i pajisur edhe me terheqes hidraulik per mjet te dyte
Ēmimi: 22000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2012
shese kamjon
Sonstige 18 27
kamjon mercedes benz. 1827 viti 1992 me karroceri 6 metra dhe me vinc fassi,8 ton me gjatsi,16,metra shitet 30000 euro i diskutushem ose nderrohet me 4 akse kundrejt vleres me marrveshje
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Sep 20, 2011
kamion me vinc
volvo F12
kamion me (vinc - effer 200) vit i prodhimit te vincit 94, gjatesi 16.5m- me 3 dalje hidrualike dhe 1 mekanike.
Ēmimi: 17000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Sep 20, 2011
kamion me vinc
mercedez benz 1827
kamion me (vinc-effer 250) vit prodhimit te vincit 2006, gjatesi 25m- vinci 4dalje hidrulike fly-jib 3dalje hidrualike
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jul 02, 2011
man 24.422 palfinger pk 105
MAN 24.422
palfinger 4+1 nr cel:0682245026
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 16, 2011
Mercedes Atego 848
Mercedes Atego 848
Indrit Isaku KP2001 Autostrada DR-TR KM6 Durres Durres Telefoni: +35552230330 Faksi: +35552237301
Ēmimi: 18000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 09, 2011
MAN TGA 18/430
MAN MAN TGA 18/430
Shes MAN TGA 18430 Viti i Prodhimit 2005 Me Dogan te Paguar dhe Regjistrim te ri 494000Km ORIGINAL KIPPER ABS, TEMPOMAT,RATARDER,INTARDER,KLIM FULL EKSTRA etj TEL: 0037744221010
Ēmimi: 43500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 18, 2011
man 41 403
MAN 8x4
man 4 aks 41 403, viti 1999, shkarkim 3 ane,
Ēmimi: 37000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 06, 2011
kamion kiperzh 3 aks Man 26331
MAN 26331
Shes kamionin MAN 26331 kiperazh 3 aks me vinq(kron) me bllokazh 10x10 Nė gjendje shum tė mir teknike.. Tel :+37744127987 +38649127987
Ēmimi: 22000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 01, 2011
kamion ne shitje
Nissan 3.5 Ton
shitet kamion nissan 3.5 ton ne gjendje shume te mire prodhim 1997 cel 069 2413835 cmimi 5000 euro
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 01, 2011
kamion ne shitje
shitet kamion nissan 3.5 ton ne gjendje shume te mire prodhim 1997 cel 069 2413835 cmimi 5000 euro
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Feb 26, 2011
vollvo frigo
vollvo fl /6/12
shes kamion vollvo me frigo ne gjendje te mir pune
Ēmimi: 5100-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Feb 26, 2011
vollvo frigo
vollvo fl6/12
shes kamion vollvo me frigo ne gjendje te mir pune
Ēmimi: 5100-euro
Totali: 118   faqe 1 of 3    Kalo nė