Postimet e sponzoruara


2010 Audi S5  €7,000

2010 Audi S5 €7,000

Audi Q5 2,0TDi S-LINElargësi 54 000 km2010Body SUV / OffroadKlasa Tax pasagjerëtlëvizur dyefekt ...
Mercedes-Benz E270  €6,400

Mercedes-Benz E270 €6,400

Makina eshte e ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar.Ne gjendje te shkelqyer motorike ...
BMW 320  €5,300

BMW 320 €5,300

Ajrit automatike me karakteristika t zgjeruara fener t ksenon vende t ndezur Kat ...
2004 Bmw 730  €0

2004 Bmw 730 €0

>Avto Plac Enbu
1995 Mercedes-Benz 711D furgon €0

1995 Mercedes-Benz 711D furgon €0

Esht ne gjendie te mir pune
2014 Mini One  €12,000

2014 Mini One €12,000Reklama
Lajmet e fundit


Dacia në Top 20 veturat më të shitura në Bashkimin Evropian (Foto)

Dy modelet e veturave të Dacia janë veturat që kanë hyrë në listën e top 100 makinave më të shitura në Bashkimin Evropian. Ky është ......

Me modelin 7-Series, BMW rivalizon Mercedes S-Class (Foto)

Ndryshimet që ka bërë Mercedes në S-Class janë pëlqyer shumë nga të gjithë dhe shitjet e tij kanë qenë të mëdha.Kjo nuk po i përshtatet ......

Renault Trezor merr çmimin kryesor për dizajn (do ta kuptoni pse, nga fotot dhe video)

Renault Trezor është emëruar makina me konceptin e dizajnit më të mirë për vitin e kaluar nga Car Design News, duke kaluar konkurrentët sikurse Jaguar ......

Hyrje


Emri i përdoruesit:
Fjalëkalimi:

Keni harruar fjalëkalimin?