Postimet e sponzoruara


Audi A4  €7,350

Audi A4 €7,350

Shitet Audi A4 S-line 2.0tdi 179 cv, prodhim i vitit 2007 FAP(filtro anti ...
Traktor -1  €13,000

Traktor -1 €13,000

Trakori eshte ne gjendje shum te mir pune prodhim gjerman eshte perdorur vetem ...
2000 Mercedes E200 CDI €4,000

2000 Mercedes E200 CDI €4,000

Shitet Mercedes-Benz E200 CDI Elegance Diesel 1. Viti I prodhimit : 20002. ABS3. ...
BMW 320  €5,300

BMW 320 €5,300

Ajrit automatike me karakteristika t zgjeruara fener t ksenon vende t ndezur Kat ...
Mercedes-Benz E270  €6,400

Mercedes-Benz E270 €6,400

Makina eshte e ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar.Ne gjendje te shkelqyer motorike ...

Lajmet e fundit


Ky konceptim mund të jetë makina sportive e radhës Opel GT

  Nëse shikoni përtej faktit që kjo makine koncept ka gama të kuqe dhe nuk ka dritare anësore, kjo mund të jetë makina sportive e radhës Opel GT.Për ata që nuk e dinë çfarë është Opel GT,  ajo ishte një ......

Kështu do të duket Ferrari në vitin 2040? (Foto/Video)

Prodhuesi italian i veturave, Ferrari, ka prezantuar tri konceptet fituese nga gara ‘Top Design School Challenge 2016’.Studiot e dizajnit kanë bashkuar forcat mbi çështjen se si duhet të duken veturat e Ferrarit në të ardhmen.Çmimin e parë e ka fituar ......

Aksidentet në komunikacion dhe shtatzënia

Aksidentet ndodhin edhe në udhëtime të shkurtra, me shpejtësi të ulët, por edhe tek shoferët më të kujdesshëm.Gratë shtatzëna gjithmonë duhet ta vënë rripin e sigurimit.Ass. dr. Memli Morina, mr. scigjinekolog – obstetërSot, jeta është shumë dinamike dhe një grua ......


ReklamatHyrje


Emri i përdoruesit:
Fjalëkalimi:

Keni harruar fjalëkalimin?