Kėrkim i avansuar | Kontakti
Autopjes
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Sep 15, 2013
karoceri ose rimorkio car
Te ndryshme rimorkio
nuk eshte makine mos u ngatroni eshte thjeshte karoceri ose rimorkio car per cdo pyetje ky eshte tel:0693519364
Ēmimi: 450-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Oct 22, 2012
URGJENT LIR - Multimedia pėr Automjet
Pajisje Multimedia
- Pėr GOLF-4 dhe BMW Seria 3, 2 jastek te Ri nga zvicrra me TFT Monitora 7 coll (profesional). ēmimi i setit ne CH eshte 980.- CHF i shes vetem per 200 € - DVD Player me 6x Magazin 6...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Oct 22, 2012
BMW E36: Farat AngelEyes, Spoilera, krejt origjinale!
Tuning/Sport BMW - TUNING
Shiten shum lirė ... Pėr BMW E36 shes keto pjese tė reja origjinale pėr TUNING: - Set i farave AngelEyes CHROM origjinale - >>> 150.- € FIKS - Spoilerin e mbramte (origjinal qe kushton 550...
Ēmimi: 150-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Oct 22, 2012
Ulėse te reja pėr VW dhe BMW
Tuning/Sport VW
- Pėr VW Passat, Golf 1-2, Jetta ev. Seat: 2 Ulset e pėrparme te reja ngjyrė Krem/Zi Seti 2 ulse kushton normalisht 240.- € i shes vetem pėr 120.- €...
Ēmimi: 120-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Oct 22, 2012
URGJENT - AUTEC FELGE + REMUS
Goma/Disqe univerzal 4x100
AUTEC 4x100 / 15J / 7J / ET35 felget janė nga Zvicrra, shum tė mira 100% tė drejta (nuk jan te vozitura ne kosovė). I pasojn kėtyre Automjeteve me 4 vrima 4x100: - VW (tė gjitha modelet...
Ēmimi: 130-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Apr 03, 2012
fiat stilo
Goma/Disqe
Felga "16" per fiat komplet me goma te markes MISCHELIN 205/16/45 TEL:+38 970 789 370
Ēmimi: 350-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 15, 2012
Pjese Kembimi per pirune
Pjesė kėmbimi
Shese pjese kembimi per pirune Toyota,Mitsubishi,Komtsu,Nissan,Tcm,Linde,SumitomoYale. per te gjitha lloje e pirunave Japonez
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 22, 2012
Felga te madhesis 16 per VW
Goma/Disqe Felga 16
Per informacione me te shumta ju lutem lajmerohuni ne ket nr te telefonit : 071 573666
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Aug 28, 2011
shes pjes per hyondai h 100
Pajisje hyndai h 100
shes pjes per hyondai h 100 te gjitha pjest jan te reja ne paket te gjitha pjest komplet
Ēmimi: 100-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Aug 28, 2011
shes pjes per hyondai h 100
Pajisje hyndai h 100
shes pjes per hyondai h 100 te gjitha pjest jan te reja ne paket te gjitha pjest komplet
Ēmimi: 100-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jul 04, 2011
Felga te madhesis 15 per VW
Goma/Disqe Felga 15
Per info me te shumta mund te lajmeroheni ne ket numer te telefonit: 071 573666
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:May 31, 2011
aluminski bandazi — Euro 450
Goma/Disqe Felga
Prodavam POLOVNI aluminski bandazi 18" TSW Splitz so 5 strafa so moznost za montiranje na povece vidovi na koli
Ēmimi: 450-
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Mar 31, 2011
Shtope per bmw 325 e30
Pajisje
shtop per bmw e30 i dhe 2 bafcire me ngjyre blu!
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E46 LED Drita te pasme limuzine 98-02 vit
Tuning/Sport drita te pasme
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi pasiqe posedojm ngjyra te ndryshme, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni...
Ēmimi: 345-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E60 LED Drita te pasme limuzine ( bardha ose te zeza )
Tuning/Sport drita te pasme
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi pasiqe posedojm ngjyra te ndryshme, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni...
Ēmimi: 399-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E46 Vettula 98-02 vit limuzine
Tuning/Sport Vetulla per E46
Jan te reja prej fabrike, vlen per te dy anet. Cdo bleres serioz mund te na kontaktoj permes e-mail adresses, poashtu mund te porosisni edhe per modele tjera poqese posedoni vetur te modelit...
Ēmimi: 99-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E46 Drita te pasme limuzine 98-02 vit
Tuning/Sport drita te pasme
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni pasiqe cmimet jan te ndryshme nga...
Ēmimi: 249-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E46 Angel Eyes Limuzine ( te zeza )
Tuning/Sport Angel Eyes
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni pasiqe cmimet jan te ndryshme nga...
Ēmimi: 475-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E46 Angel Eyes Limuzine ( te krom )
Tuning/Sport Angel Eyes
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni pasiqe cmimet jan te ndryshme nga...
Ēmimi: 475-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E36 LED Drita te pasme coupe cabrio limuzine
Tuning/Sport drita te pasme
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni pasiqe cmimet jan te ndryshme nga...
Ēmimi: 329-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E36 Drita te pasme coupe cabrio limuzine
Tuning/Sport drita te pasme
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni pasiqe cmimet jan te ndryshme nga...
Ēmimi: 239-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E36 Angel Eyes Coupe Cabrio Limuzine Karavan( te krom )
Tuning/Sport Angel Eyes
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni pasiqe cmimet jan te ndryshme nga...
Ēmimi: 400-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
BMW E36 Angel Eyes Coupe Cabrio Limuzine Karavan( te zeza )
Tuning/Sport Angel Eyes
Jan te reja dmth provim nga fabrika, cmimi vlen per te dy dritat. Poashtu Bejme dhe porosi, ne rast te kontaktit ju lutem tregoni se cfar automjeti posedoni pasiqe cmimet jan te ndryshme nga modeli...
Ēmimi: 400-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 21, 2011
M3 Spoiler ( Branik) per BMW E36
Tuning/Sport M3 Spoiler / Branik
Te interesuarit serioz mund te na kontaktojn permes e-mail adreses. Spoileret jan te gjith te rij, aspak te perdorur.
Ēmimi: 250-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Feb 17, 2011
Shes Radio per vetura Aiwa
Pajisje Aiwa CDR
Eshte shum radio e mir, pershkak se kam bler tjeter me duhej te nderoja, kshuqe te interesuarit serioz mund te me kontaktojn permes e-mailit.
Ēmimi: 30-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 16, 2011
Delco Electronics CDR 500
Pajisje CD Radio
Punon vetem per Opel. eshte pothuajse aspak i perdorur dhe ne gjendje shum te mir. Cmimi eshte 20 Euro
Ēmimi: 20-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 14, 2011
Bejme furra per Lyerjen e automjeteve
Furre per lyerje veturash Me porosi sipas deshires suaj
SHES FURRE PER LYERJE AUTOMIETESH FURRET BEJEN ME POROSI DHE ME GARANCI 2 VJECARE PER ME SHUM INFORMACION KONTAKTONI NE NR E TEL.00393285892498.... OSE ME KONTAKTONI PERMES E-MAILIT
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 14, 2011
fellga me pakic dhe shumic
Goma/Disqe
fellga me modele me te reja- WWW.AUTOBUQA.COM
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 13, 2011
Audi / VW
Goma/Disqe Audi A4
Qmimi asht pėr 4 felga komplett me shtrafa dhe logo Audi ose VW.... Felgat jan ne madhesi 17" 7x17 ET35 5x112 Jan pėr Audi A3,A4,A5,A6,A8..Golf...
Ēmimi: 549-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 13, 2011
S8 felga 7 x 17 ET35 / ET45 5x100-5x112
Goma/Disqe Audi A4
Qmimi asht pėr 4 felga komplett me shtrafa dhe logo Audi ose VW.... Felgat jan ne madhesi 17" 7x17 ET35 ose ET45 5x100/112 Jan pėr Audi A3,A4,A5,A6,A8..Golf...
Ēmimi: 549-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 12, 2011
Audi / VW
Goma/Disqe
Qmimi asht pėr 4 felga komplett me shtrafa dhe logo Audi ose VW.... Felgat jan ne madhesi 17" 7x17 ET35 ose ET45 5x100/112 Jan pėr Audi A3,A4,A5,A6,A8..Golf...
Ēmimi: 549-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 12, 2011
Audi / VW
Goma/Disqe
Qmimi asht pėr 4 felga komplett me shtrafa dhe logo Audi ose VW.... Felgat jan ne madhesi 17" 7x17 ET35 ose ET45 5x100/112 Jan pėr Audi A3,A4,A5,A6,A8..Golf...
Ēmimi: 549-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 09, 2011
Komplett Paket Felga & Goma 18
Goma/Disqe
Paketta nr.1 Infinyti 8x18 Paketta nr.2 Emotion 8,5x18-9,5x18 Kto dy pakette jan komplett dmth Felga dhe Goma! Te montuara dhe te balansuara gati! Look at our website!...
Ēmimi: 1190-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 08, 2011
Polo Golf IV
Goma/Disqe Felga
3.5x14
Ēmimi: 70-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 07, 2011
instalimet e gazit pėr lloje tė dryshme automjeteve
Pajisje Landi Renzo
-www.plimont.com -http://www.youtube.com/watch?v=WOyif2j_Zh8 -http://www.youtube.com/watch?v=lEiHuPua7xE&feature=related
Ēmimi: 540-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 07, 2011
Komplet Paket me Goma 18" Mercedes
Goma/Disqe Mercedes
AMG MB Felga Full Chrome 8,5x18 - 9,5x18 Goma 225/40-18 ORIGINAL AMG! C-class E-class S-class SL Para 8,5x18 Mbas 9,5x18 me goma 225/40-18. Orginal AMG Mundet ti...
Ēmimi: 1990-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 07, 2011
Komplet Paket felga dhe Goma 17"
Goma/Disqe Audi, VW
Audi A6-A4, Passat, Golf, 7 Split RS6 7x17 5x112 ET 35/45 Felga pėr AUDI, Golf, Passat 7x17 5x112 ET35 & ET 45 Me guma 225/45-17 Full Run SPORT II SPECTOR Dmth krejt kto foto...
Ēmimi: 899-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 07, 2011
Mercedes MB E-Class-C-Class 8x17 5X112 ET35
Goma/Disqe Mercedes
Mercedes Felga komplett me guma... 8x17 5x112 ET35 225/45-17 Spector Sport Look at our website! http://www.felgat.com/
Ēmimi: 899-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 07, 2011
LARZON NEW AGE 8,5X19 -9,5X19
Goma/Disqe BMW, Mercedes, Audi
LARZON NEW AGE 8,5X19 - 9,5X19 & GUMa 235/35-19 Krejt cmimet tona jan komplett me goma! Dmth. Kto felga gjenden per BMW, Mercedes,Audi 5x112, 5x120, ET35, ET20 Look at our...
Ēmimi: 1590-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 07, 2011
Goma 17" 18" 19" 20"
Goma/Disqe
Kemi goma nga kto firma SPECTOR, FULL, KUMHO, NOKIAN.. ( 17" ) 225/45-17 ( 18" ) 225/40-18 (19" ) 235/35-19 (20") 255/40-20 (22")275/35-22 Cmimi prej 99,- euro e...
Ēmimi: 99-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 06, 2011
Po se doni te mereni me felga na kontaktoni per cmimore kemi felga pėr Export nga Scandinavia
Goma/Disqe Audi,VW,MB,BMW
Ne madhesit 15" 16" 17" 18" 19" 20" 22" 24" 26" Do te keni shansen qe te beni porosin pėr felga me nji cmim te volitshem per biznisin tuaj felga ne standard te lart Scandinav...me ISOO 9001,'...
Ēmimi: 1-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Jan 02, 2011
felga
Goma/Disqe
www.autobuqa.com
Ēmimi: 400-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Dec 28, 2010
Pjes te prdorura
Pjesė kėmbimi HONDA CIVIK 20TD
Shesim pjes te perdorura per HONDA CIVIC 20TD,VITI I PRODHIMIT 1999. cmime te volitshme
Ēmimi: 1-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Dec 28, 2010
pjes te perdorura
Pjesė kėmbimi mercede-benz
SHesim pjes te perdorura per vetura Mercedes-190
Ēmimi: 1-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Dec 25, 2010
Mask per Seat Toledo e vitit 2000 ose Leon
Mask Veture Toledo 2000 / Leon
Eshte e perdorur dhe sich mund ta shihni edhe vet ne foto. Poqese dikush eshte i interesuar mund te me kontaktoj permes e-mail ose nr te telefonit. Tetov/ Nerasht Mob: 070 809 836
Ēmimi: 30-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Dec 04, 2010
Menjac ose nderues te shpejtesis SPORT
Menjac sportiv -
Modeli Evolution SPORT Mund te shihni edhe foton , por mund te kontaktoni edhe ne telefon per informata me shum.
Ēmimi: 5-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Dec 04, 2010
Pedale Sportiv R.Evolution
Pajisje Pedale Sportive
Per me shum informata kontaktoni permes e-mailit ose permes numrit te telefonit
Ēmimi: 5-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Nov 12, 2010
VW FOX
Pjesė kėmbimi vw fox
Pershendetje, Deshta te informohem nese mundeni te me siguroni keto pjese per VW FOX 1.2 Viti 2006. 1. Mbrojtesi (braniki) i perparem; 2. Dera e djathte; 3. Flanksi (krilla) e perparme e...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Oct 24, 2010
Motorra te ndryshem CDI TDI etj
Pjesė kėmbimi CDI TDI Etje.....
Ne sjellim motorra te ndryshmem nga gjermania Motora Te ndryshem si cdi tdi Gti etj Me Ter paisjet qe ju jeni te interesum Si mbas marrveshjes mund te sjellim motorra ne kosove apo tjera...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Oct 06, 2010
Felga original MADEIN ITALY me goma komplet 18/ 225 / 40
Goma/Disqe felga
felgat jan 18/225 40 ne gjendje te mir,siq duken ne foto nuk jan te demtuara ,gomat mund te shfrytezohet afer 30000km,jan me 10 bira,montohen ne audi a3,a4,a5,a6,,a8,golf3,4,5,6,mercedes,bmw,
Ēmimi: 450-euro
Totali: 125   faqe 1 of 3    Kalo nė