Kėrkim i avansuar | Kontakti
Makina pune
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Mar 01, 2015
Fiat-ALLIS SL9
Eskavator Fiat-ALLIS sl9
krahu trefishtė hidraulike, ēekan, 80% e lėvizshme, kovė
Ēmimi: 8000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Mar 01, 2015
Kombanjė
T\'jera Kombanj
Kombanja eshte ne gjendje shume te mire pune. Eshte shume ekonomike, nuk hargjon shume karburante. Dhe grurin e perpunon shume mire.Egziston edhe mundesia e nderrimit te saj me ndonje makine tjeter...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Feb 25, 2015
rodeo eletronik
T\'jera
rodeo eletronik orixhinal ne gjendje te mir
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 16, 2015
SHITET ZATOR ME TE GJITHA MJETET E PUNES (DEUTZ-FAHR 6006A)
Traktorė DEUTZ-FAHR 6006A
Zatori Ika Te Tera Mjetet E Punes: 1:Plug 2:Rimorke 3:Freze 4:Pomp Vaditje 5:Les Hekuri 6:Hethse Pleu 7:Hapje Viash Per Mbjillje Per Ēmimi Interesuari te marin ne telefon -->Numri...
Ēmimi: 6000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 02, 2015
SHes traktor Landini
Traktorė Landini
SHES TRAKTOR LANDINI 45 KUAJ FUQI, NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ME DOPIO FREKSION, ME GOMA NE GJENDJE TE PERKRYER SISTEM HIDRAULIKU NE GJENDJE PUNE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA
Ēmimi: 3200-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Dec 16, 2014
Gurores polic
Gurores polic LORO e PARISINI CR110.90
Frantoio ēuditshėm drejtuar THEM dhe PARISINI mod. CR110.90 rindėrtuar ME I RI Duke manual tė plotė tė mirėmbajtjes .. Machine PERFEKT
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Nov 27, 2014
Tractor 2010 KUBOTA M9540D
Traktorė KUBOTA M9540D
Tractor 2010 KUBOTA M9540D me 3253 orė
Ēmimi: 6200-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 29, 2014
JCB 3CX
JCB 3CX
Drive 4WD Horse Power 85 Hours 284 Year 2011 Manufacturer JCB Model 3CX
Ēmimi: 35700-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 29, 2014
JCB 3CX
JCB 3CX
1670 hrs 2008 JCB 3CX CAB 4X4 EXT. PILOT CONTROLS 92 HP TURBO Drive: 4WD
Ēmimi: 23000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 29, 2014
JCB 3CX SITEMASTER
JCB 3CX SITEMASTER
Year: 2011 Model: 3CX SITEMASTER Hours: 395
Ēmimi: 31400-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 29, 2014
JCB 3CX Sitemaster
JCB 3CX Sitemaster
JCB 3CX Sitemaster Year: 2007 Hours: 2900
Ēmimi: 19700-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 29, 2014
Jcb 535-125
JCB 535-125
Year: 2012 Hours: 1659
Ēmimi: 32000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 08, 2014
2002 New Holland TM165
Traktorė New Holland
- 5494 orė - 165 HP (121 kW) motor turbo - 4x4 - 540/65 R28 - 650/65 R38. - PTO 540-1000 - Nė gjendje tė shkėlqyer Ne shesim makina tė reja dhe tė pėrdorura bujqėsore: New Holland,...
Ēmimi: 12700-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 08, 2014
2004 Massey-Ferguson 6490
Traktorė Massey-Ferguson
- 180 hp - 480/70 R30 - 620/70 R42 - Pesha e para - 4WD - 40 km / h - 4380 orė - Transmetimit Dynashift Ne shesim makina tė reja dhe tė pėrdorura bujqėsore: New Holland, John...
Ēmimi: 18800-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 08, 2014
2008 John Deere 6430 Premium
Traktorė John Deere
- 2713 orė - 673 hamall vetė leveling - Kuadrat pushtet - 3 hyd - levė - sunroof - 18.4x34 - 115 hp Ne shesim makina tė reja dhe tė pėrdorura bujqėsore: New Holland, John Deere,...
Ēmimi: 21450-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 08, 2014
2012 Case IH Maxxum 110
Traktorė Case IH
- 110 hp - 330 orė - 3 Remotes - Tier 4 - Armrest Multicontroller - Bar Axle - Pezullohet Cab - Transmetimit kthetra - 14.9R46 - 14.9R30 - Pesha 800 kg para - Radio -...
Ēmimi: 28600-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 08, 2014
2013 Deutz-Fahr Agrotron 6150
Traktorė Deutz-Fahr
- 150 hp - New Kushti - 6 Speed - 4 Splitter - 6 cilindra Ne shesim makina tė reja dhe tė pėrdorura bujqėsore: New Holland, John Deere, Case IH, Deutz-Fahr, Fendt, VALTRA, Claas,...
Ēmimi: 35440-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 28, 2014
Shes traktor deutz 105
Traktorė deutz
SHes traktor Deutz 105, viti i prodhimit i 2000 i ardhur ne shkurte nga GJermania ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike traktorin e jap dhe me garanci si ne ate motorrike dhe ate...
Ēmimi: 32000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 22, 2014
Shitet Zator Me Te Gjitha mjetet E Punes (Deutz-Fahr 6006A)
Traktorė Deutz-Fahr 6006A
Zetori Ika Te Tera Mjetet E Punes: 1:Plug 2:Rimorke 3:Freze 4:Pomp Vaditje 5:Les Hekuri 6:Hethse Pleu 7:Hapje Viash Per Mbjillje Numri Telefoni:00306996956036
Ēmimi: 6000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jun 28, 2014
shitet
T\'jera mercedes benz vito 8+1
makina eshte ne gjendje perfekte.shum ekonomike.letrat te paguara deri ne mars 2015.
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jun 02, 2014
Massey Ferguson 6480
Traktorė Massey ferguson
Makinė ėshtė e vendosur nė Mbretėrinė e Bashkuar Ne jemi nė gjendje tė organizojmė ofrimit nė ēdo vend
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 21, 2014
Schaffer 2345
Ngarkues Schaffer 2345
Mark Others Model 2345 Schaffer. Year of manufacturing 2008 Type of body the bond Type of cabin Closed Effect 45 CV Top speed 20 km/h Opening hours 20 Marking THIS Yes Description 2345...
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 21, 2014
Schaffer 2345
T\'jera Schaffer 2345
Schaffer 2345 Mark Others Model 2345 Schaffer. Year of manufacturing 2008 Type of body the bond Type of cabin Closed Effect 45 CV Top speed 20 km/h Opening hours 20 Marking THIS Yes...
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Apr 24, 2014
Caterpillar DP50
Forklift Caterpillar DP50
goma rrote tė forta, ndryshim anė, gjendje tė shkėlqyer
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Apr 23, 2014
SHITET NJE KAMIOCIN
Ngarkues KAMA
SHITET NJE KAMIOCIN TIPI KAMA ME DOKUMENTA TE RREGULLTA VIT I PRODHIMIT 2009 ME 15.000 KM ME CMIM TE ARSYESHEM NR 0692576594
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Apr 13, 2014
traktor lamborghini 854......
Traktorė lamborghini
NE gjendje te mir pune, 4200 ore pune origjinale, 85 kw, 4x4, viti 1980 ,i bardh
Ēmimi: 12-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Mar 22, 2014
vinē marka fassi prodhim i vitit 2004
Ngarkues vinē marka fassi prodhim i vitit
pesha ne graden e e pare mban deri 955 kg pesha ne graden e fundit 5.75 cm con deri 235 kg
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Feb 09, 2014
vellezerit daja shesin mjete industriale
Eskavator jicibi
vellezerit daja shesin makineri industriale si pershembul makineri per prodhime detoni makineri per prodhime plastike makineri per prodhime asfalti eskavatore kamiona e kamioncia vetura fuoristrada...
Ēmimi: 17-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 31, 2014
Rimorkio
Traktorė Rimorkio
Rimorkio Me 2 Goma 3.25 m e gjate 1.50 m e gjere Shitet per Arsye Mosperdorimi Cmimi 800€ i diskutueshem
Ēmimi: 800-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 09, 2014
Massey Ferguson 6270
Traktorė
Viti: 1999 Orari: 2000 Makinė ėshtė e vendosur nė Mbretėrinė e Bashkuar Ne jemi nė gjendje tė organizojmė ofrimit nė ēdo vend Ju mund tė pėrdorni nė 00447502349072 ne flasim anglisht dhe spanjisht
Ēmimi: 9500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 09, 2014
Caterpillar 428C
Eskavator
Viti: 1999 Orari: 4320 Makinė ėshtė e vendosur nė Mbretėrinė e Bashkuar Ne jemi nė gjendje tė organizojmė ofrimit nė ēdo vend Ju mund tė pėrdorni nė 00447502349072 ne flasim anglisht dhe spanjisht
Ēmimi: 7650-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 06, 2014
traktor fiat 250
Traktorė Fiat 250
shes per mos perdorim traktor fiat 250 ne gjendje shume te mire pune i ardhur nga italia nje vite me pare, traktori eshte ne gjendje te mire motorrike.
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 28, 2013
Buldozer Catepillar me Thik tip D5H
Traktorė Catepillar D5H
Traktori eshte ne gjendje te mire teknike, thika eshte kendozier-vetlevizese.Konsumi i naftes eshte rreth 15litra per nje ore pune.Eshte me dokumenta te rregullta.Eshte e zhdoganuar dhe TVSH...
Ēmimi: 38000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 06, 2013
pjesėve tė pėrdorura pėr ekskavatorėve Cat-O&k-Komatsu
Eskavator pjesėve tė pėrdorura pėr ekskava
pjesėve tė pėrdorura tė pėrdorura pėr tė gjitha llojet e ekskavatorėve Caterpillar-Fiat-Hitachi, Komatsu-O & K, New Holland, kabina pėrdorur motorėt e pėrdorura reducers Used Crawler...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Fiat-Allis FL9
Track hamall Fiat-Allis FL9
kovė Rops, shasi 90%, kushte otime
Ēmimi: 7500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
New Holland E215
Eskavator New Holland E215
bum mbajtės i lakuar, dhe rrotullues ēekan, shasi 90%, klima, valvola tė ndaluar, rishikuar www.officinamirra.com
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Fiat-Hitachi FH220T-2
Eskavator Fiat-Hitachi FH220T-2
Bumi i trefishtė, i kthyeshėm impanto, 80% shasi, kovė, ri pompė hidraulike, rishikuar www.officinamirra.com
Ēmimi: 18000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Aug 17, 2013
Traktorė - New Holland T6050 RC
Traktorė New Holland T6050 RC
New Holland T6050 RC Traktorė 146-199 hp Regjistrimi viti 2009 Pėrgjithshėm klasa (1-5) 5 Front lodhet 99% Prodhimi Engine 149 hp Rear lodhet 99% Orė e pėrdorimit 851 h Lloji Traction 4WD...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 17, 2013
eskavator
Eskavator katerpilar 428 4x4
ka tre kova ka edhe kove mix bettoni kushtuar 5000euro ka edhe impiant marteleti katerpilar krahu mbrapa qe ziatet sa ka arllur nga italia eshte me letra shiptare faleminderit. safet bleta numer...
Ēmimi: 22000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 12, 2013
Shitet Traktori Marka International
Traktorė international
shitet traktori marka International 64 hp- kuaj fuqi nje diferencial, me agrigate , Plugje 2vesh dhe me Rimorkio dy goma Traktori eshte ne gjendje pune te mire.. Traktori Frezen nuk e punon...
Ēmimi: 4000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Mar 16, 2013
2007 John Deere 4720
Traktorė John Deere 4720
Traktor ėshtė nė gjendje tė pėrsosur. Thi traktor kemi 58 kuaj-fuqi dhe vetėm 2150 orė.Motor ėshtė naftė. Viti i ndėrtimit ėshtė 2007. Pėr mė shumė detaje ju lutem kontaktoni. falemnderit
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Feb 02, 2013
2007 John Deere 5620
Traktorė John Deere 5620
Orari: 1930 Karburanti: Diesel Motori: 72 kuaj-fuqi
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 24, 2013
Minerva
Minerva
Minerva vit prodhimi 2003 6 goma, shasi hekuri kazan alumini pesha 7 ton, Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz, Volvo, Scania, Man, Mjetet...
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Dec 12, 2012
mercedes1831
Ngarkues mercedes 1831
makina esht ne greki makina esht direkt per pun gomat jan 80 perkint vinci esht shum i mir ka 6 hydraulike dhe jne mekanike 25 m karotsa esht 6.25 e gjat marshat jan elektronike ka 8/8=16
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Dec 07, 2012
shes traktorin
Traktorė traktor
traktor hurliman xt908.98 kuaj fuqi. prodhim gjerman. turbin, 4piston. ka pluk nardi. freze massko italiane 3metra. ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike.
Ēmimi: 21000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Nov 20, 2012
JCB 3CX
T\'jera JCB 3CX
JCB 3CX, 2005,6000 ore,Ēmim: 30.000 eur
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Nov 17, 2012
komatsu
Eskavator komatsu
eshte shume ne gjendje te mire ka 400 ore pune dhe zingjiret jan hala origjinale.ka punuar vetem ne lume ndodhet ne itali vjen ne shqiperi me 16000 euro
Ēmimi: 16000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 01, 2012
skrep me goma Benati 2000
Eskavator Benati 2000
Skrep me goma Benati 2000, viti 1995, motor te ri, kambio te re te bera ne Itali, plus martelo kruper pa perdorur ne skrep, condicioni mjeti shumi i mire. Okasion!!! Shes edhe nje eskavator 200.3...
Ēmimi: 14000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Aug 25, 2012
Shesim dy Autofshesa
Autofshese MAN BUCHER
Per motiv mbyllje aktiviteti, shesim dy automjete teknollogjike Autofshesa marka MAN portokalli, kamio automatike, nafte prodhimi vitit 1999, Marka BUCHER e bardhe, viti 2000, kamio manuale, nafte....
Ēmimi: 10000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 06, 2012
JCB 3 CX Sitemaster 1999
Eskavator
JCB 3 CX Sitemaster 1999 4700h, Perkins 64 kW, 7,5 t, 40 %; 18.4-26 4 en 1, AC.
Ēmimi: 16000-euro
Totali: 103   faqe 1 of 3    Kalo nė