Kėrkim i avansuar | Kontakti
Tė gjitha postimet pėr Bogoslav
Mobil:070/913-071
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Apr 23, 2014
SHITET NJE KAMIOCIN
Ngarkues KAMA
SHITET NJE KAMIOCIN TIPI KAMA ME DOKUMENTA TE RREGULLTA VIT I PRODHIMIT 2009 ME 15.000 KM ME CMIM TE ARSYESHEM NR 0692576594
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 20, 2014
ford focus 1.8 nafte portobagazh
Ford Focus
makine ne gjendje shume te mire
Ēmimi: 2200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 20, 2014
vetura ne gjendje te regull golf 1 cabriolet
VW Golf1
qmimi : me marveshje kont : 049485103
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 16, 2014
actros 4143 vet shkarkus 4 aks
Meiller actros 4143
mercedes benc 4143 ne gjendje te persosur me dokumenta te regullta te paguara tel.0698262998
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Apr 13, 2014
traktor lamborghini 854......
Traktorė lamborghini
NE gjendje te mir pune, 4200 ore pune origjinale, 85 kw, 4x4, viti 1980 ,i bardh
Ēmimi: 12-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 11, 2014
Mercedes-Benz Frigorifer
Mercedez Benz
Eshte ne gjendje te mire pune ,shitet nga qe largohem nga shteti
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Apr 05, 2014
2014 Yamaha YZF-R6 pėr shitje.
Yamaha YZF R-6
2014 Yamaha YZF-R6 pėr shitje. nė qoftė se kontakti i interesuar tani pėr mė shumė foto dhe informacione
Ēmimi: 1250-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 01, 2014
Mercedes-Benz Sprinter 416
Mercedes-Benz Sprinter
Shitet njė minibus pėrdorur nė njė gjendje shumė tė mirė. Lustrim tė dyfishtė panoramike, tiltable 17 vende lėkure me armrest dhe rripa, ajrit ēati, ngrohės WEBASTO, raft valixhe, dyer...
Ēmimi: 13300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 01, 2014
Mercedes-Benz Sprinter 416
Mercedes-Benz Sprinter
Lustrim tė dyfishtė panoramike, 17 vende qė fle me armrest dhe rripa, ajrit ēati, 2 secila furnizimit dhe shter tifozėt, 2x WEBASTO, autostop rimorkio, raft valixhe, mbyllje dera pushtet, dritare...
Ēmimi: 11950-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 01, 2014
Mercedes-Benz Sprinter 412
Mercedes-Benz Sprinter
17 vende dyfishtė panoramė izoluar lustrim Towbar ngrohje shtesė Bus ėshtė nė Vjenė (Austri) Boban, 00436644314652
Ēmimi: 5800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2014
Ford Focus 1.6i Station wagon
Ford Focus
Ford Focus StationWagon 1.6 Benzin e vitit 1999, me 160.000km, kondicioner, xhama elektrik, airbag, komanda ne timon, disqe alumini, radioCD... ne gjendje shume te mire. Pajisur me dokumentacion...
Ēmimi: 2200-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Mar 22, 2014
vinē marka fassi prodhim i vitit 2004
Ngarkues vinē marka fassi prodhim i vitit
pesha ne graden e e pare mban deri 955 kg pesha ne graden e fundit 5.75 cm con deri 235 kg
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2014
Nje Veture Komode dhe e Pershtatshme
Toyota Corolla
Eshte nje veture e ruajture dhe shume komode, jashtezakonisht ekonomike, regjistrimi i vlefshem deri ne Korrik.
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 17, 2014
fiat bravo 1.6
Fiat Bravo
shes fiAT bravo disel 1.9 jtd me klim elektronik gjomat pasqyret viti prodhimit 2000 afati rigjistrimit deri me 1 nentor 2014 osht ne gjendje te rregullt qe 1 vit u doganu ju mirpresim flm per...
Ēmimi: 2400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 17, 2014
fiat bravo
Fiat Bravo
fiat bravo disel 1.9 viti prodhimit 2000 me arbeig elektronik afati rigjistrimit deri ntetor 2014 qmimi sipas marrveshjes numri kontaktit 044 575 458
Ēmimi: 2400-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 16, 2014
Pjese kembimi
Aprilla Scarabeo
Pjese kembimi, shiten te gjitha 250 euro Shiten edhe secila me vete.
Ēmimi: 200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 16, 2014
motorciklete
Aprilla Scarabeo
Aprilia Scarabeo 150cc, 4t , viti 2002
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 15, 2014
shitet Ford Focus 1.8 TDI portobagazh
Ford Focus
ford focus 1 8 TDI station vagon ngjyra gri viti 2002 klm 163 000 airbag abs mbyllje dhe xhama elektrik komandim kasetofoni nga timoni kambio manuale disqe alumini taksa e siguracion te paguara...
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 08, 2014
mercedes E280cdi avangarde2006
Mercedes-Benz E280
mercedesE280cdi avangarde,dvd,dvx,tel,blututh,navi,xeno,full..........
Ēmimi: 11000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 07, 2014
Renault Laguna benzin -02 Automat
Renault Laguna
Shes Renault Laguna 2002 Motorr 3000 benzin , kamio automaki 4 xhama 2 pasqyra elektronike komandon ne timon cd-player klima abs esp srs antifurt disqe alumini e sapo ardhur nga jashte e sapo...
Ēmimi: 3200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 07, 2014
Shitet vetura
Renault Clio
Vetura eshte renault Clio 1.2 viti i prodhimit 2003 eshte ne gjendje shume te mire i ka te kryer Servisimin> akumullator te ri, rrypin e motorrit te ri, filterin e ajrit te ri, filterin e benzines...
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 04, 2014
shes nje foristrade suzuki vitara viti2004
Smart Forfour
shes nje fuoristrade suzuki grand vitara makina eshte ne gjendje shume te mire dhe gjindet ne shqiperi durres makina eshte fullopshinal ju lutem na kontatoni me kete numer 0672807717sig artur
Ēmimi: 7-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 04, 2014
shes nje fuoristrade audiQ7 e vitit2007
Audi Q7
shes nje fuoristrade audi Q7 e vitit2007 makina eshte ne gjendje shume te mire eshte vetem me nje pronar dhe eshte fullopshinal i ka te tera ju lutemi na kontatoni me kete numer 0672807717 sig artur
Ēmimi: 17-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 03, 2014
Vetura ne shitje
Renault Clio
Vetura eshte renault Clio 1.2 viti i prodhimit 2003 eshte ne gjendje shume te mire i ka te kryer Servisimin> akullumator te ri, rrypin e motorrit te ri, filterin e ajrit te ri, filterin e benzines...
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 02, 2014
Peugeot 4007-Dizel
Peugeot 4007-Dizel
Shes Veturen Peugeot 4007 Dizel me te gjitha funktcionet,Klima,Navigation,Ulset Lekur,Kamera mbrapa me sensora,etj. Vetura asht per 7,Persona.tel. 0041765193208 Falm.
Ēmimi: 18900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 25, 2014
Shes motor BMW G650XCONTRY
BMW G650XCONTRY
Shes nje motor BMW G650XCONTRY. Motori eshte ngjyre grije me te zi.Treguesin e Kilometrazhit e ka elektronik.Frenat e motorit jane me ABS.Motori eshte shume pak i perdorur.Me dekumenta te...
Ēmimi: 3300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 25, 2014
Shitet, NISSAN PATROL
Nissan Patrol
Shitet, NISSAN PATROL Patrol 4x4 , 2800 cc, 200000 klm., viti i qarkullimit 10/1998, ngjyrė blu e errėt, fenerė Xenon, nė gjėndje tė mirė motorike dhe xhenerike, naftė, radio-cd-mp3, sedilje...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 24, 2014
shitet audi
Audi A4
Audi portobagazh. 1.9 nafte, viti 2002, me dogane, cmimi 4200 euro i diskutueshem. Kontakt , cel : 0695570693.
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 24, 2014
shitet mercedes
Mercedes-Benz 220
Benz C class 220...viti 2001..cmimi 4800 euro i diskutueshem...kontakt cel : 0695570693
Ēmimi: 4800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 24, 2014
shitet Ford Focus
Ford Focus
Ford Focus. 1.8 nafte. viti 2004. cmimi 2800 euro, i diskutueshem. Kontakt : cel 0695570693.
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 24, 2014
She golf 4
VW Golf4
Golf 4. 1.9, viti 2002, nafte, Cmimi 2800 euro. Kontakt cel : 0695570693
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 24, 2014
shitet audi
Audi S3
Audi.S3. 2000 ... viti 2007....sistem 4x4....cmimi 12500 euro i diskutueshem..Kontakt cel : 0695570693
Ēmimi: 12500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 23, 2014
Mercedes Benz / 2009 prodhimi
Mercedes-Benz E220
E-klasse 220 CDI, viti i prodhimit 2009 e sjell nga danimarka pa dogane te paguar.
Ēmimi: 15500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 16, 2014
SHITET RODIUS
RODIUS
SHITET "RODIUS" -VITI 05, ME DOGANE TE PAGUAR, VENDE 6+1, SISTEMI 4X4, NGJYRA GRI, KAMBIO AUTOMATIKE, FULL OPSION.. CMIMI : 8000 EURO. CEL: 0692484276.
Ēmimi: 8000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 11, 2014
shes nje fuoristrade audiQ7 e vitit2007
Audi Q7
shes nje fuoristrade Q7vit prodhimi 2007 makina gjindet ne itali ne pisa dhe eshte ne gjendje shume te mire si karroceria dhe motorri mund ta provoni dhe ti beni cfar do dhije prove ju garantoi per...
Ēmimi: 17-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Feb 09, 2014
vellezerit daja shesin mjete industriale
Eskavator jicibi
vellezerit daja shesin makineri industriale si pershembul makineri per prodhime detoni makineri per prodhime plastike makineri per prodhime asfalti eskavatore kamiona e kamioncia vetura fuoristrada...
Ēmimi: 17-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 06, 2014
Audi A4 S-line 2.0tdi prodhim i vitit 2007 FAP
Audi A4
Shitet Audi A4 S-line 2.0tdi 179 cv, prodhim i vitit 2007 FAP(filtro anti partivolato). automjeti ka mberritur ne Shqiperi me date 29 dhjetor prandaj eshte ne gjendje jashtezakonisht shume te mire....
Ēmimi: 7350-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 03, 2014
Shes Foristrade tip ML 3200 Sport
Mercedes-Benz ML320
Shes Foristrade tip ML 3200 Sport
Ēmimi: 16000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 02, 2014
ferrari f430 spider f1 freni carboceramica
Ferrari F430
Caratteristiche del veicolo ABS, Cerchi in lega, Garanzia Descrizione del veicolo Ulteriori accessori: Antifurto, Airbag Passeggero Ulteriori informarzioni: Condizioni...
Ēmimi: 69990-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 31, 2014
VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC 2004
VW Tauran
VW Touran 2004,2.0 TDI,DSG Automatic,ESP,103 KW,Tempomat,Klimė,Airbag,Karrikat me nxemje,Pasqyret elektronike,xhamat elektronik,Dritat Automatike,Xhamat mbrapa color,Senzor mbrapa,7 Ulėse,6...
Ēmimi: 9500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 31, 2014
shes nje fuoristrade audiQ7 e vitit2007
Audi Q7
shes nje fuoristrade Q7 e vitit2007makina gjindet ne gjendje shume te mire si nga motori dhe karroceria nuk ka pasur dhe ndonje problem makina eshte full opshinal nuk i mungon as dhe nje gje eshte...
Ēmimi: 17-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 31, 2014
Rimorkio
Traktorė Rimorkio
Rimorkio Me 2 Goma 3.25 m e gjate 1.50 m e gjere Shitet per Arsye Mosperdorimi Cmimi 800€ i diskutueshem
Ēmimi: 800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 25, 2014
Volkswagen Golf VARIANT SW
VW Golf5
Rishikimi i fundit: 2011 Numri i pronarėve tė: 1 Brendshme: bodywork pėlhurė Shteti: info Madhe Trupi: kurrė dėmtuar Drive: Front Numri i dyerve: 5 Numri i vendeve: 5 goma Statusi: Stradali80%...
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2014
Volkswagen Passat Highline variant
VW Passat
Rishikimi i fundit : 2014 Numri i pronarėve tė : 1 Brendshme : Inserts lėkure : Aluminum State trupit : info Madhe bodywork : Perfect Drive : Front Numri i dyerve : 5 Numri i vendeve : 5 goma...
Ēmimi: 8000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jan 24, 2014
Durres, shes makine Mercedes-Benz 3538 8x6 Viti 1993, 34.999 Euro.
Meiller 3538
Durres, shes makine Mercedes-Benz 3538 Viti 1993, 34.999 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e bardhe Kamjo......: manual Shitet Kamjon Mercedes Benz 3538 8x6 Viti 1993. Kamjoni eshte ne...
Ēmimi: 34999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 22, 2014
chevrolet equinox lt
Chevrolet equinox lt
chevrolet equinox lt 3400 benzin, viti 2008 e zeze 68000km. 14000 euro (te diskutueshem).+ munci impiant gazi.
Ēmimi: 14000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 18, 2014
cmimi I diskutushem+pranojme edhe kembim
Ferrari F355
Ferrari I modifikuar....
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 18, 2014
Ford-FOKUS Nafte 1.8 TDCI Stacion Wagon
Ford Focus
Ford-FOKUS Nafte 1.8 TDCI Stacion Wagon Viti prodhimit 2002, Kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike Komanda ne timon , disqe alumini , me letra te paguara targat e reja , Ne gjendje te mire...
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 18, 2014
Okazion-Shes Audi A6 Turbo TDI Quatro 2.5 2000
Audi A6
Audi A6 TDI 2 5 2000 T V NAVIGATOR DVD CEL USB Antene Satelitore Sedilje me regullim elektrik dhe me ngrohje me fryrje me masazh 6 air bag Abs Srs Esr Esp Klima automatic Tiptronik Bagazhier 10cd...
Ēmimi: 3200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jan 15, 2014
Shes Tmax 500cc 2010
Yamaha TMAX 500cc
Te gjitha serviset e kryera, goma dhe frena te reja.Marmita LeoVince sportive e bere ne Itali. 069 47 73 815
Ēmimi: 2500-euro
Totali: 1   faqe 1 of 1    Kalo nė